Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden szex, orál előtt le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden szex, orál előtt le szoktatok fürödni?

Figyelt kérdés

Vagyis férfi vagyok szűz szóval ezért érdekel.


Ha nem fürdök le akkor tuti nem fogja egy nő sem lecuppantani a farkam illetve nem is tehetem be nekik?


Nem gettó meg hajléktalan csajok válasza érdekel, hanem inkább a vonzó 6/10es csajok feletti válasza.



Én hetente 2x fürdök azért érdekel. Egyszerűen nem izzadok és nem piszkos a munkám sem, és nem C betűs férfi vagyok.


Sőt olyan időszakom is volt mikor nem melóztam hogy heti 1x fürödtem, akkor sem voltam büdös.



2020. máj. 24. 12:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

De azért a heti két fürdést szerintem kicsit feljebb lehetne tornászni, mert ott hiába nem érzel magadon semmit se tuti nem leszel jó ízű. (hacsak nem pont erre bukik valaki)

2020. máj. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ez csak vicc hogy heti kétszer fürdesz. Ez a a legnagyobb igénytelenség. Hozzád nem nyúlnék nemhogy a farkadhoz.
2020. máj. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 StevenUp ***** válasza:
100%

Én valahogy úgy nőttem fel hogy naponta elzavart anyám fürödni gyerekként.

Így ez rögződött bennem, ezért őszintén szólva furcsállom azt hogy heti 2 fürdés szerinted kielégítő...


Ezt az infót a helyedben nem nagyon terjeszteném

2020. máj. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Figy nincs szabály. Attól függ milyen lány. Van aki nem bír ki semmi mocskos dolgot, és minden steril van aki meg laza ezekben. De ha büdös a farkad azért senki nem lesz oda, aki józan.
2020. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hiszen valamikor spontán jön a dolog.

Heti két fürdés viszont (szerintem) nagyon kevés.

21/L

2020. máj. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

A heti 2 fürdés rettentően kevés, én nyáron a napi kettőt kevésnek érzem magamon. (lehet te nem érzed magadon, de más még érezheti)

Az esetek nagy részében fürdünk előtte.

2020. máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként ajánlott megtenni, egy nőnél nekem bejön ha picit "testszaga" van, ez van :D Nyilván nem penetráns szagokra gondolok.
2020. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
88%
nemeteknel pl nem furdetik agyon a gyereket sem - de meg sok felnottnel sem mindennapos...
2020. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kevés lenne, szeretem ha előtte mindketten fürdünk, nyilván nem mindog jön össze, de este egész napos munka után azért illik zuhanyozni
2020. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
És a farkadat is hetente kétszer mosod csak meg? Pfejjj...
2020. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!