Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sugar daddy-k hová járnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sugar daddy-k hová járnak szórakozni?

Figyelt kérdés
Hol lehet velük ismerkedni?

2020. máj. 24. 15:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, mit tant, kikkel/hol van kapcsolata. Pl. nyelvtanárok lehetnek azok. Én például most vagyok amerikanisztika mesterszakos, mellette elkezdtem egy gazdaságis BA-t is, az amerikai részleg tanárai azért elég jómódúnak tűnnek, legalábbis ruházat alapján, de elég gyakran is járnak ki Amerikába/Kanadába pl. kutatni és némelyik kutatáshoz sok zsét kapnak, ami ugye nem feltétlenül a cuccra megy el. Bár én nem igazán értek hozzá. Ilyen kimondott bankár/ügyvéd/miniszter sugardaddyk viszont nem tudom, merre járnak valóban :). Már ha van olyan, aki család nélküli, gondolom az elit körében, privát bulikon.
2020. máj. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ők biztos nem az egyetemi bulikban. :D

Vannak viszont, ahogy te is mobdod olyan elit bárok, szórakozóhelyek, ahol inkább megtalálhatóak.


Egyetemi tanári bérezésekkel nem vagyok tisztában egyáltalán. Ahova én járok, ott is nyilván kutatnak, de társadalomtudományi területen nem tudom, mennyi keretet kapnak a kutatásaikhoz.

2020. máj. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy tanár nem fog luxus cuccokat venni, azt nem is szabad tőle elvárni, de sok lánynak, köztük nekem is, már az bőven elég, ha eltart, kielégít és lesi minden kívánságom.


19 éves korom óta vagyok együtt a gimis kémia tanárommal. 16 éves korom óta bele voltam zúgva. 20 évesen költöztem hozzá, és azóta ő tart el.


Sose szerettem dolgozni, de ettől függetlenül azért itthon takarítok, mosok és ha úgy van főzök is.

Attól mert valaki kitartott még nem lesz rbnc vagy életképtelen.


23/L (párom 42/F)

2020. máj. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
#13 De,de. Életképtelen rbnc vagy!
2020. máj. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen egyébként én sem azt szeretném, hogy pénzügyileg el legyek tartva, de legyen idősebb, gondoskodó, okos és egy kiforrot személyisége. A tanárok tipikusan jó sugar daddy alapok lehetnek, pláne ha mondjuk okos vagy és úgy néz valamelyik ki magának. De sajna a többsegük már nős.
2020. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!