Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Melyik méretet választ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Melyik méretet választanátok?

Figyelt kérdés

Hozzátenném hogy párkapcsolaton belül HA lehetne választani.

Azaz teljesen őszinte szavazást szeretnék és ha nem gond akkor egy indok kifejtést is hogy miért pont azt a méretet. (tapasztalat alapján, esetleg mert úgy gondolod hogy a nagyobb/kisebb/vastagabb/vékonyabb méret jobban illene hozzád...stb)



2020. máj. 24. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem teljesen mindegy a méret, ha normálisan tudja használni.

Nagy farokkal is szexeltek már úgy, hogy borzalmas volt és kis farokkal is volt dolgom, amitől hatalmasat élveztem

2020. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem a méret a lényeg, de a közepes nekem a legkényelmesebb, minden pózban jó, míg nagyon nagy farokkal a kutya fáj, kicsin nehéz lovagolni. A vastagság inkább lényeges, de azt se tudom centire megmondani, csak ne legyen túl vékony, hogy kellemesen kitöltsön, de ne feszítsen szét
2020. máj. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
15-16 cm
2020. máj. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valamiért a szavazás eltűnt, pedig beállítottam hogy lehessen választani. Mindegy, köszönöm a válaszokat. :)
2020. máj. 24. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!