Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti milyen nővel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti milyen nővel szexelnétek igazán? 22L

Figyelt kérdés

Külső, belső tulajdonságokra vagyok kiváncsi.

A kor számít nálatok, h hány éves a nő?


2020. máj. 24. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem számít(ana) a kor!

Arc és személyiség függő.. Ha bejon akkor mindegy hogy pl szőke vagy barna hajú! Az első megpillantás eldönt mindent! Ha egyszerűen bejön a hölgy már neki is esnék!!!

20f

2020. máj. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok mindentől függ ez. Külső, belső tulajdonságok is, kisugárzás, stb. Talán az életkor is.
2020. máj. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szexhez? Belső mind1. Külső ápolt, szexi.
2020. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ha van rajta ruha, amit lehet fogni, tudjon főzni, az alap, meg jóìzűen enni
2020. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Te pont jó lennél korban, és ha látnálak akkor tudnám. Mindenképpen legyen a nő laza és tudja mit akar. Én is fogom tudni mit akar! ;)
2020. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudja mit akar, akkor akaratlanul is vakaratlanul marad
2020. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szingli vagyok és nem akarok komolyat.


Külsőre a husisabb alkat tetszik, vagy csak a nagyobb popsi előny.


Belsőre bevállalósabb, akár perverzebb legyen.

A vadabb szexet kedvelem, főleg BDSM-et (DS elsőkörben!). Lehetőségem sok van mégis elég válogatós vagyok. Olyannal jutok el a szexig akivel nagyon passzolnak a dolgok, aranyos kedves jó vele beszélgetni és szexben is passzolnak az igények.


Hát a kor azért lehet befolyásoló valamennyire igen.


F

2020. máj. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha csak szex lenne, akkor kor kb 55-ig, jól karban tartott, lehet picit husis, ne legyen nagyon lógós,nagy konyhás nénis mellei, legyen ápolt.
2020. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%
Én a vékony, kisebb cicis, baba kopasz puncis es helyes csajszikat szeretem, akik azért eléggé bevállalósak. Nem keresek most komolyat, ezért támogatnám is. Max 30 évesig....
2020. máj. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szexre, nemszámít a kor, csak ápoltság, és hasonló igények.


Kapcsolathoz számít a kor. És h számomra legyen kellemes társaság - el tudjuk viselni egymás hülyeségeit


32F

2020. máj. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!