Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tizenéve házasoknál milyen a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéve házasoknál milyen a szex? Sima misszionárius, vagy variáljátok? Orál és anál is van? Heti hányszor, és milyen hosszan tart?

Figyelt kérdés

2020. máj. 24. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
12 éve vagyunk együtt. Minden van változatos. Heti 5-6 együttlét. Hosszra változó. Van 5 perces is meg 45 perces is
2020. máj. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pózok változatosak, van orál is, anált csak szeretnénk de még nem jött össze (már az előkészületek túl jól esnek :D), hosszra van gyors egymásnak esés is, de van hogy bő egy óra. Viszont sajnos ritkán van mindez.
2020. máj. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint nem kell aggódnom, házasság után is ugyanilyen lesz, max kicsit ritkább😀


Jöhetnek még válaszok.

Nem hiszem hogy csak pozitív példa lenne…

2020. máj. 25. 09:11
 4/5 anonim ***** válasza:

"Akkor ezek szerint nem kell aggódnom"


Aggódni nem kell, tenni viszont kell érte. Úgy értem, akkor lesz ugyanolyan, vagy jobb, ha tesztek érte. Ha beleteszitek, amit bele kell, akkor meg nem lesz min aggódni. :)


"Nem hiszem hogy csak pozitív példa lenne…"


Nem bizony, csak általában az írja le, aki büszke rá :).


Amúgy 16,5 év után nekem az a tapasztalatom, hogy volt ilyen is, olyan is. Konkrétan 20 éves korunkban is összejött az, hogy másfél hónapig nem néztünk egymásra, mert annyira ellaposodott a dolog. Ezzel szemben pl a múlt héten szerintem ötször dugtunk (mondom, csak az ír, aki büszkélkedik :P ). Sok mindentől függ: mennyit veszekszünk, mennyire vagyunk fáradtak, mit engednek a gyerekek.


De: összességében a házasságnak nincs hatása a szexuális életre, csak a belefektetett időnek, figyelemnek, energiának, nyitottságnak és kommunikációnak van.

2020. máj. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Sok tinititán elpirulna ha leírnám. Mondjuk lehet csak nekem volt szerencsém de az évek alatt nem hogy beszürkültünk volna, inkább régi falakat döntünk le.
2020. máj. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!