Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi izgat titeket legjobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi izgat titeket legjobban egy nőben? Esetleg van valamilyen fétisetek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 24. 23:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

számomra a legizgatóbb nő: eléggé husis, DE önbizalommal telt sub lány aki tudja mit ér, más téren akár irányító szerepben van, de nekem alárendeli magát

bevállalós, perverz, de okos, érzelmes és aranyos is!


vannak perverzebb dolgok amik izgatnak, de az nem magára a csajra vonatkozó, kivéve a BDSM DS része


27F

2020. máj. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Külsejében? Egy húsos popsi + comb kombó. Imádom az ilyen lányokat :) Bónusz pont ha narancsbőrös is!
2020. máj. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Clay Morrow ***** válasza:
100%

Van persze, kinek nincsen?

És persze a szexuális jegyek izgatnak a legjobban, fenék mell, testalkat, ajak (nem a cérnavékony), haj stb.

2020. máj. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre: Adjon magára, de ne legyen kifestve 5 centi vastagon diszperzittel az arca. Nem kell a mű akármi. Legyen természetes és ezzel én már meg vagyok elégedve.


Belül: Tudja, hogy mit akar. Legyen elképzelése az életről. Kedvemre van, ha hasonló értékrendekkel bír, mint én. Néha tudja kézbe venni a dolgokat. De ha arra kerül sor, hagyja, hogy én irányítsak és bízzon bennem. Merje felvállalni magát előttem és ne legyen szégyenlős. Ha bármit szeretne, (akár legyen szó szexről), akkor ossza meg velem.

Legyen hűséges, bevállalós, néha kacér, találékony. Ha kell tudja szórakoztatni magát és tudja, hogy mikor kell cipzárt húzni a szájra.

De ha szükség van rá, nyissa ki a száját és adjon hangot a dolognak.


Egy egyszerű, hűséges, okos, magabiztos, beszédes és őszinte lánynál az ég világon nem találok semmi olyan dolgot, ami vonzóbb lenne.


Ugyanitt.. mostanság rákaptam a combfixre. Plusz egy kellemes egyberuhával igazán le lehetne venni a lábamról.


De ha igazán őszintén szeretnék mindenre választ adni, valahogy könnyebb lenne azt megmondani, hogy mi az ami egyből kiábrándít egy nőből.


21/F

2020. máj. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Külső és belső - egyben, lehet bármilyen bomber ha csak egy üresfejű, plázacica-baba aki éjsötét ha megszólal és csak fekszik az ágyban mint egy darab fa. Nem lesz vonzó, sőt inkább taszító.
2020. máj. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Tetszenek a szép, vékony lábak. Aki ilyen csaj, az sem érdekel ha csúnya arca van.
2020. máj. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 StevenUp ***** válasza:
81%

A külsejében a törékeny alkat és az igéző szemek.

Mivel nagy valószínűséggel egy nő fogja a halálomat okozni ezért vágyom arra hogy ha már ez a sorsom akkor a nőnek olyan átható tekintete legyen amitől gondolkodás nélkül sétálok bele a szakadékba


Belsőleg meg legyen humoros, legalább annyira kíváncsi a világra mint én és legyen türelmes.


Cserébe kap egy őszinte gyökér embert akivel lehet építkezni és ritkán unatkozni :D

2020. máj. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
39%
Igen, sajnos van egy elég beteg fétisem.
2020. máj. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8-as, például? :)
2020. máj. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

helyes önértékelés és nem mutogassa magát mint egy prosti a neten meg az utcán... ":D habár tom ez kb fehér holló szinten van azaz létezik csak ritka mint a fehér .....medve diszno-ember...

persze ott van még maga a külső a belső a ahng a beszéd stilus alak meg stb

2020. máj. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!