Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon húsos a szeméremdombom....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon húsos a szeméremdombom...szerintetek ebből még lehet problémám az életben? Vagy ez csak engem zavar és a fiúknál inkább vonzónak számít?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon úgymond duci a szeméremdombom... Az utóbbi időben eléggé lefogytam, szóval a hasam az majdnem lapos de viszont a szeméremdombom annyira húsos hogy konkrétan kidudorodik a lábam közül és nagyon utálom... Esetleg nem tud valaki valamilyen tippet, hogy hogy fogyjak le onnan? Vagy ez ne zavarjon?

Kérlek válaszoljatok, eléggé kétségbe vagyok esve már egy ideje emiatt.



2020. máj. 25. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
remélem nem gondoltad komolyan,hogy onnan fogsz lefogyni :D egyébként szerintem nem zavaró, pasiknak meg pláne, nekem is husis pedig lapos a hasam. én inkább szexinek mondom:)
2020. máj. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene!:-)
2020. máj. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez most kamu kérdés? 😂

Szerintem a férfiak nagyon nagy hányadának (köztük nekem is) tetszik a nagy szeméremdomb! 😉

2020. máj. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Sok férfi (én is) szereti a húsos puncit.


Tudod, a punci olyan, mint a pizza: a húsos jobb, mint a gombás. :D

2020. máj. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
A húsos szeméremdomb kifejezetten szexi :) Nehogy változtass rajta :)
2020. máj. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Puncirol nem nagyon lehet fogyni :D de amugy meg ne zavrjon, a punci mindig sexy.
2020. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!😊
2020. máj. 26. 10:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem szingli pasiként nem hogy taszíta a,hanem épp ellenkezőleg!


Kifejezetten izgatna a finom,husis puncika!


Bár láthatnék róla akár privátban egy képet,hiszen engem nagyon izgatna,s annál nagyobb lelkesedéssel,hévvel tudnám izgatni,kényeztetni,ha egy akár picit teltebb nőnek ilyen szeméremdombja,puncija van!


Igaz,inkább a csupasz vonzóbb számomra!

2023. jún. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!