Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elítélitek az olyan lányokat,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek az olyan lányokat, akiknek az idősebb pasik jönnek be? Mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés

Én ebben a helyzetben vagyok, de már kicsi (12-14) korom óta. Mindig a testvérem barátai tetszettek, később a középiskolai tanáraim, szüleim munkatársai. Vannak korombeli barátaim, de vonzalmat a 35-40 éves férfiak iránt tudok csak táplálni. A környezetem teljesen ki van bukva, hogy miért nem inkább egy korombeli 23-24 évessel kezdek. Mit lehet erre mondani? Miért nem lehet elfogadni, hogy ez van? Elég tág kérdés, de érdekelne kinek mi a véleménye erről.

(Most konkrétan szex és kevésbé kapcsolat részére gondolok. Nem arra hogy ház autó pénz...)


2020. máj. 25. 13:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok
2020. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Páran biztos apakomplexusnak gondolják, de sok minden más is állhat a háttérben. Valószínűleg szereted a dominánsabb férfiakat, és ezt a korhoz is kötöd (lásd tanár, akivel alá-fölé rendeltségben vagy bárki bármit mond)
2020. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Én negyvenes pasi ként kedvelem az ilyen lányokat. Sosem vadászom csak azért valakire mert fiatal. Sokan mondják hogy apakomplexus de egyáltalán nem biztos. Lehet hogy te is hogy úgy fogalmazzak másabb vagy mint a kortársaid, az például nekem nagyon imponál ha egy fiatal lány nem csak riheg-röhög hanem vannak gondolatai is. Volt már hogy egy "vadmacskával" jöttem össze aki a társaság középpontja volt, viszont az ágyban szinte semmit nem csinált. Ha neked az a vágyad hogy ne csak elkapjanak és utána menjen a géphez a srác, akkor lehet hogy egy idősebbel több szerencséd van. Ahol régebben laktam gyerekkoromban ott volt egy szomszéd, a csaj 18 volt a srác 35 és rendesen össze is házasodtak és mindenki elfogadta őket a családban. Nekem sem azért jönnek be a fiatalabb lányok mert fiatalok hanem mert más módon állnak a világhoz.
2020. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Irígylem az olyan ffi-akat,akiknek sikerül ilyen csajt összehozni...
2020. máj. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én semmiképp sem. Ha őket ez a korosztály vonzza akkor hajrá, nincs ezzel baj. A szex része tapasztalataim szerint jól működik, azzal nem lehet gondja egyik félnek sem. 40F
2020. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudlak ezért elítélni. Jó,persze most mondhatják sokan hogy hazabeszélek,mert én is 41 vagyok. De volt szerencsém ilyen korú lányokhoz már,és semmi gond nem volt velük. Még szellemi partner is tudott lenni. Sok korodbeli lány,egyébként képtelen társat találni a saját korosztályából,mert éretlenek még fejben nagyon hozzátok képest. Komolytalanok,gyermetegek nagyon. A fiúk,később érnek be agyilag,ez is közrejátszhat.
2020. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet erre mondani? A többség azt fogja mondani - küld a telefonszámod :D


A tréfát félretéve, ha tényleg belülről jövő érzés, s őszintén ezt akarod akkor nem elítélendő, mert ilyen az ízlésed, ehhez vonzódsz és kész (másnak nincs köze hozzá). Elítélendő erkölcsileg csak azok akik ugyanezt csak a pénz miatt teszik.

2020. máj. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélem el. Voltak ilyen kapcsolataim is, jelentősebb ideig tartó együttéléssel.
2020. máj. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
F, 40+ (#8 voltam)
2020. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is az idősebb pasikat szeretem ... talán apakomplexus vagy szex miatt de ez van
2020. máj. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!