Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 1 napra a másik nem bőrébe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 napra a másik nem bőrébe bújnál, akkor inkább férfival, vagy nővel szexelnél? (hetero kérdés!)

Figyelt kérdés

Persze nem váltás esetén, ha férfiból nő lenne, akkor női szemmel tekintene a férfiakra és fordítva! Persze a tudat benne lenne, hogy ő csak 1 napig van a másik nem bőrében és a régi emlékei is megmaradnának addig is.


Írd le kivel és a valós nemedet.


2020. máj. 25. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Lány vagyok és tuti lánnyal próbálnám ki. Így kiélhetném a biszex vágyaim is és megtapasztalhatnám a sima szexet a túloldalról is.
2020. máj. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok és ha 1 napra nő lennék (de nem akarok az lenni), akkor max. kinyalnék egy másik nőt, de más nem történne. Hetero vagyok tök jól érzem magam férfiként és eszem ágában sincs kipróbálnia másik "oldalt".
2020. máj. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat en ferfi vagyok, de ha egy napra no lehetnek, tuti kinia nyalatnam magam, es meg is dugatnam. Engem erdekelne, milyen erzes a masik oldalnak. Biztos tudnek utana tanulni belole, hogy legyek jobb (ferfi) szereto.

29F

2020. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha pasi lehetnék ég, napra, mindent kipróbálnék. Szopást, dugást, prosztata orgazmust :)

Első kettőt nővel, harmadikat pasival.

2020. máj. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettővel.

19L

2020. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Férfival.

N

2020. máj. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok és szerintem nővel próbálnám ki férfiként.
2020. máj. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy napra férfi lennék, nővel feküdnék le. Mindig is érdekelt milyen érzés a férfiaknak a merevedés, a szeretkezés, az ejakuláció, az orgazmus.
2020. máj. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hetero nő vagyok, tehát abszolút nem vonzanak a lányok, de ha egy napra férfi lennék, akkor tuti hogy nővel szexelnék, hogy megtudjam milyen a pasinak, nekik mi az ami a legjobban esik (hiába mondja el valaki, nem ugyanaz mint érezni) és esetleg kitapasztalnám hogy hogyan irányítsak ezután egy férfit hogy a legjobb legyen:D
2020. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán kipróbálnám férfiként milyen egy nővel a szex. Érdekel mit érez a másik oldal.
2020. máj. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!