Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nemi betegség, Amíg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemi betegség, Amíg nem vizsgáltatom ki magam(ahogy olvastam idő kell míg ki lehet mutatni egyes fertőzéseket 2-3 hét) addig itthon család tagjaimat megfertőzhetem-e bármilyen módon?

Figyelt kérdés

(pl ha véletlenül valaki egy pohárból iszik velem,vagy lehet hülyeség de hozzá érek hozzá vagy az ételéhez pl szendvicset csinálok)?



nagykorú vagyok de még ahhoz képest fiatal itthon egyenlőre nem mondtam el mi lehet velem. Bár 1 nap telt el az együttlét óta nem jelentkezett nagyobb bromláma mint a sárgás vizelet kicsit erősebbnek érzem.(de az lehet attól is hogy első alkalom volt azt hiszem fitymaszűkületem lehet kicsit megerőltettem).Nem tudom szabad-e ilyenkérdéseket feltenni de aggódom ezért írok.

(valószinűleg lényeges bármennyire is szégyenlem egy fizetős nővel voltam védekezés nélkül,szóval tisztában vagyok azzal hogy ki kéne vizsgáltatnom magam)


2020. máj. 26. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kád, wc ülőke sokkal valószínűbb, mint az hogy egy pohárból isztok.


A felelőtlenséged pedig elképesztő. Fitymaszűkülettel alapból lehet bármilyen gombás fertőzésed, vagy bakteriális, mert nem tudod rendesen megmosni. Hivatásos prostival pedig védekezés nélkül... Hagy ne mondjak erre semmit.


A vizelet színe és szaga pedig nagyban függ attól, hogy mennyit ittál aznap. Ha kevesebbet, akkor sárgább lesz és szúrósabb szaga lesz az ammónia miatt, mivel koncentráltabb a vizelet.

2020. máj. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Gondolom nem dugsz a családtagjaiddal, nem használtok (mosás nélkül) közös törülközőt stb. úgyhogy nem fogod az STD-t átadni.

S igen, jó hülye vagy, hogy gumi nélkül voltál prostival, igen nagy az esélye hogy összeszedtél valamit - szerintem ne akard megtudni hogy hányadik voltál neki a hónapban, meg hogy azok milyen figurák voltak ha ennyire bevállalós prostihoz mentél.

2020. máj. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Munkaruha nélkül dolgozni?? Talán ebből tanulsz. Az igényesebb örömlányok kontroll alatt állnak,papírrl rendelkeznek hogy nincs fertőző betegségük, de a fennálló káosz miatt nem olyan az egészségügyi ellátórendszer mint azelőtt. Fertőzni fertőzhetsz,de ezt már leírták. Elváltozások, kiütésszerű pöttyök, égő-viszkető érzés vizeletürítéskor,bár az később is jelentkezhet. Csapd fel a szakirodalmat,keress rá az esetleges tüneteidre, irány a doki.
2020. máj. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az 1-es írja. Védekezni kell, a fitymaszűkülettel minél hamarabb dokihoz menni, és a vizeletet is jól írta le, hogy mitől függ.
2020. máj. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hiv teszt 4 hét, a tobbi minimum 6 het.
2020. máj. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat de tényleg most derülki milyen hasznos is ez az oldal hirtelen nem tudtam mit kezdjek magammal mostanra kicsit lenyugodtam.legalább is van valami tervem ugye a doki és tényleg jó a szakirodalom stb.
2020. máj. 26. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!