Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha ezt mondaná nektek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt mondaná nektek egy nagyon jó barátotok, kkor többet nem keresnétek?

Figyelt kérdés

5 éve tetszik a fiú, crusholom, fantáziálgatni is szoktam róla, most baráti szinten vagyunk.Nekem a barátság extrákkal is beleférne de erről ő mit sem tud. Ő vette fel velem a kapcsolatot és nagyon egy hullámhosszra kerültünk. Kb. 3 hónapja volt az első nagyobb veszekedésünk akkor felindultságomból azt mondtam neki, hogy hagyjon békén. Azóta nem keres. Most nem tudom, hogy ennyire nem érdeklem vagy nem is jöttem be neki? Előtte minden hétvégén átjött meg velem dumált meg mindent.



19/L



2020. máj. 26. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

hát ha 1 csaj ilyet mond, akkor legtöbb esetben ezt is akarja

meg nem biztos, hogy megéri utána még foglalkozni vele, van más lehetőség

2020. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha veszekedés közben mondja akkor a srác egyből azt hiszi? Az nem jut eszébe h mi van akkor.ha esetleg lenyugodtam?
2020. máj. 26. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

lehet úgy gondolja, hogy jobb is, ha csak ennyi volt

ezt tőle kellene megkérdezni

2020. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, ezért nem lehet eligazodni a nőkön, azt mondja menj balra de közben azt szeretné ha jobbra mennél de mikor meg azt hiszed hogy na most jobbra megyek mert azt mondta balra menjek akkor meg tenyleg azt akarta h balra menj... leginkabb ilyen a noi logika. Egyebkent ezt nem bantasbol mondom de ezert nehez lepni neha fiukent. Egyebkent legyel vele oszinte, irj ra es mondd el mit gondolsz... hidd el nem fog rad szakadni az eg, csak nyerhetsz vele mert ettol rosszabb mar ugy sem lehet.
2020. máj. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Veszekedtetek, valószínűleg (képletesen) jól bele is rúgtál, sértegetted. Nem volt olyan szintű a kapcsolatotok hogy ezek után érdekelje, hogy lenyugodtál-e vagy sem. Benned voltak erősebbek az érzések nem benne. Ha akarsz tőle még valamit akkor írj rá te, a messenger mindkét irányban működik.
2020. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!