Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha ti ezt mondjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha ti ezt mondjátok akkor ezt így is gondoljátok?

Figyelt kérdés

Ha egy nő ismerősötöknek elmondjátok h mit csinálnátok vele legközelebb ha taliztok, akk azt tényleg megtennétek?


22L


2020. máj. 26. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

van akivel beszélgetek ilyenekről, de nem tenném meg

ez több okból lehetséges


viszont van a másik lehetőség is, amikor elmondom "mit tennék", de annál jóval többet tennék, esetleg perverzebb dolgokat, de vagy nincs hangulat akkor, vagy nem akarom ráborítani az egészet hirtelen :)


F

2020. máj. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Meg hát
2020. máj. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen megtenném persze ha ő is benne van!!
2020. máj. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez az a szitu hogy nincs akadálya, tehát nem csak elméleti szinten vagyunk, akkor nem is kérdés. Sőt!
2020. máj. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, azért ehhez kell ismerni egy kis kontextust. A legtöbb dolgot, amit mondok, általában igen komolyan is gondolom.
2020. máj. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 ThodEE GoD ***** válasza:
100%

18 voltam akkoriban mikor a hölggyel már több sexchaten túl voltunk, majd mikor össze jött a tali semmi jelét nem mutatta hogy hajlandó lenne bármire, majd mikor hazamentünk akkor messengeren közölte velem hogy én nem akartam tőle semmit biztos a valóságban nem azt kaptam amit vártam stb.

Kettőn áll a vásár :)

2020. máj. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miről van szó. meg attól, hogy milyen kontextusban hangzik el. Havercsajtól, ha úgy köszönök el, hogy "Legközelebb elkaplak!", akkor az pl. nem komoly, viszont, ha barátnőtől köszönök úgy el hogy "Szia kicsim, este találkozunk. Alig várom, hogy sírásig k*rjalak!" akkor az komoly.
2020. máj. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ISMERŐS (személyesen) akkor igen, ha egy netes körlevél (amit egy nap 150x embernek elküldenek), vagy chaten írt fantázia akkor meg csak szeretnék megtenni de nem fogják, viszont kérnek tőled kismillió képet hogy legyen mire recskázni.
2020. máj. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy férfi akkor ír ilyet, ha így is gondolja. A fiúkákról ezt nem tudom, régen voltam már az.
2020. máj. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van amit igen, van amit nem. Persze ez nagyban függ a pillanatnyi reakcióidtól. Élőben kicsit mindenki más, mint elméletben. Ha mindketten ragaszkodtok az elmélethez nagy csalódás lehet.
2020. máj. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!