Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan nők akik tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik tényleg szeretik a péniszt, szexet és nagyon perverzek?

Figyelt kérdés

Meg lehet is velük órákon át ilyen dolgokról beszélgetni, hogy mennyire imádja a péniszt, te meg a nedves, tocsogós puncit?


Legtöbb lány csak mutogatja magát instán, közben meg még műpéniszt sem használ, punciját sem borotválja és denevérek laknak már az oduban.



2020. máj. 27. 18:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Jelen
2020. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Szeretem a szexet, a péniszt csak akkor ha vonzódok az adott illetőhöz, egy idegen farka nem érdekel.
2020. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%

Igen vannak ilyen nők, de ahogy a #2-es is írta a péniszhez egy ember is tartozik és azt imádják.

Órákig nem lehet velük beszélgetni, mivel aki valós nő az nem chatizélni akar mint te, bár pár magát nőnek kiadó meleget biztos ki fogsz fogni sok sikert :D

2020. máj. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Férfiak is mesélhetnek, ha ismernek ilyen nőt, sztori minden jöhet. Mert szerintem a nők nem is szeretik a phaszt se a szexet csak azért csinálják, mert muszaj.
2020. máj. 27. 18:59
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Minden nő ilyen, a számára megfelelő partnerrel
2020. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
#4-es inkább téged nem szeretnek, de a hozzáállásod, gondolkodásmódod miatt nem nehéz kitalálni hogy miért.
2020. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
Minden nő szereti a szexet. (Majdnem) De nyilván tökre nem mindegy, hogy kivel.
2020. máj. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó meg nem is ismerkedés miatt írtam ki. Hanem egyszerűen tudom róluk hogy nem érdekli őket, az egész szexuális étvágyuk gyenge.
2020. máj. 27. 23:25
 9/21 anonim ***** válasza:
68%
Nekem csak az lenne a kérdésem hogy... A kérdező normális - e😶😶 de most komolyan 😂 egyébként meg van aki csinálja és van aki csak beszél róla (szerinted melyik vagy te? 😂) Respect azoknak a lányoknak /nőknek akik vették a fáradságot hogy válaszoljak.
2020. máj. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Te NEM vagy normális 9-es. Nem vagyok szűz ne nyálaskodj 2 lányt is meghúztam eddig tudom miről beszélek. A nőknek csak a szája van és sehol sincsenek szex téren.
2020. máj. 28. 08:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!