Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akit megerőszakolnak annak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit megerőszakolnak annak lehet orgazmusa az aktus során?

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 23:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
27%

"Vigyázz mit kívánsz mert veled történik meg. Aki másnak vermet ás.... "

"Tűnj màr innen"


Ezért kàr volt priviket küldözgetni

2020. máj. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
25%
Ha például engem most megerőszakolna egy nő és még strapponnal is tuti lenne orgazmusom de még mennyire!
2020. máj. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

23:29

Kitűnő cikk, ugyan akkor nem tartom alaptalannak a kritikát a kérdezővel szemben. Bár egykét válaszoló tényleg elég nyers volt, de a témát elég sok ember fetisizálja.

2020. máj. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aki erről fantáziál, az úgy képzeli el, hogy valaki, akivel amúgy is lefeküdne az lép fel erélyesebben irányába és veszi át felette az irányítást. A valóságban az erőszakolás sokkal kevésbé szexi és intim, így nagy eséllyel nem élvez el az áldozat, inkább lelki és testi fájdalmat élhet át.
2020. máj. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Letezo dolog es hatalmas lelki trauma az aldozat szamara az eroszakon felul.
2020. máj. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Miért mi bűnt követtem el a kérdés kiírásával?


Engem is molesztáltak kiskoromban amúgy.

2020. máj. 28. 02:58
 17/20 anonim ***** válasza:
19%
Nem hiszem hogy ilyen helyzetben egyáltalán fel tudna-e állni..
2020. máj. 28. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
90%

Kérdezőnek:


Sokan próbálják mentegetni az erőszakot azzal, hogy "dehát a nőnek orgazmusa volt, nyilván nem ellenkezhetett annyira." Szóval a téma alapból kényes.

Másrészt az első két válaszra a harmadik válaszoló azt írta, hogy biztos őket is megerőszakolták. Te erre egyszerű "xDD"-t írtál, ami nálam kétségbe vonja azt hogy mennyire veszed komolyan a témát.

2020. máj. 28. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

'' Te erre egyszerű "xDD"-t írtál, ami nálam kétségbe vonja azt hogy mennyire veszed komolyan a témát.''

Igen mert szerintem viccelt,aki azt írta megerőszakolták őket.

2020. máj. 28. 03:44
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, létezik ilyen.

Ettől csak még nagyobb az áldozatban a szégyenérzet, ők azok akik még inkább nem mernek segítséget kérni az eset után.

2020. máj. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!