Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek milyen tìpusú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen tìpusú pasikra jellemző nagy intim méret?

Figyelt kérdés

Tudom ez ìgy nem válaszolható meg, de általánosan kik azok akikról nagy mèretet feltételeztek? Barátnőm szerint a kigyúrt macsós pasiknak biztos nem nagy pl. Vagyis az esetek többségèben átlagos. Ettől mèg jó pasik csak valahogy a nagy mèretet nem társìtjuk mellé. És valahogy én is ezt gondolom. Na de kik azok akikről ti azt feltètelezitek hogy méretesek? Èn valahogy az ilyen zenész-művész srácok mellè tàrsítom ezt inkább valamiért hogy oda lent nagyok.

N



2020. máj. 29. 11:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nos nekem elég nagy, hosszban és vastagságra is.

Magas vagyok, átlagos testalkattal. Az életben nem vagyok amúgy sikeres. Nem hsizem hogy ezekből lehet következtetéseket levonni. Az igaz, hogy inkább művészlélek vagyok, mint pragmatikus. De nem gyakorlom egyik művészeti ágazatot. Régen rajzoltam, manapság inkább filozofálgatok.


30/F

2020. máj. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát foglalkozás vagy hobbi alapján jósolni cerkaméretet, elég nagy hülyeség!


Nem lenne egyszerűbb, ha figyelnéd az adott személy gatyáját? Ha nagyon tele ott elől, akkor az lehet jelent valamit! :)


Van ez a "kis ember nagy bottal jár" mondás... Na szerintem ez sem általános, viszont tudok egy kisembert, alacsony, de nem pálcika, nem is kigyúrt, átlagos, inkább vékonyabb testalkat, mint husi, de olyan vaskos tenyere van... és nagy tenyere. És elég szőrös típus is.

Na neki mindig tele a fürdőgatyája, de a barátnője amúgy el is árulta egyszer, hogy nagy neki... :)))


(Egyébként nektek komolyan bejön a nagy? Nekem azért nem...)

2020. jún. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A mackós alkatúaknak általában kicsi van, nekem is.. 13/5 cm
2020. jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
187 magas, 85 kg, sportos, 34. A méret pedig olyan au ne nyomd tövig, már teljesen kitölt. Szeretik a csajok.
2020. jún. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!