Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, mit szólnátok ekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mit szólnátok ekkora mellekhez?

Figyelt kérdés
[link]

2020. máj. 29. 15:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Ez már rettentő nagy lenne, borzasztóan fájhat a háta és nagyon kellemetlen lehet neki több szempontból is. Ha ekkora lenne biztos megplasztikáznám hogy kisebb legyen.
2020. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Az hogy egy ekkora méret már komoly hátfájdalmakat és problémákat tud okozni. Ez már kicsit túl sok.
2020. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%
Én tudnék velük mit kezdeni!!! 23/F
2020. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem ekkora volt az enyém, de dieta éss torna hatására szerencsére melleim is fogytak bőven.

Van ismerősöm akinek még tőle is nagyobb mellei vannak :)

2020. máj. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:29


Mióta vagy te "nő"??

Senki nem kíváncsi a véleményedre!

Tartsd meg magadnak, oké?

2020. máj. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az olyan testalkathoz, ami a nőnek van, nem biztos, hogy illene a kisebb mell.
2020. máj. 29. 19:44
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Ha ekkora lenne elfogadnam, nem plasztikaztatnam meg. Szerintem ez olyan resze egy nonek ami feltuno, tehat olyan ferfiak kezdemenyeznenek akiknek nagyon bejon ezert a szexet szerintem igencsak feldobja ha a pasi megorul egy bizonyos testreszert. Foleg, hogy ekkora melle keves nonek van, szoval valoszinuleg kuriozum lenne. Egyebkent szerintem jol nez ki es kulonleges, mondom ezt hetero nokent.
2020. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
7-es voltam: egyebkent ha igaz a cikk cime, hogy beszologatnak neki ezert az eleg gaz. Hogy lehet egy testi adottsag miatt bantani valakit? Valoszinuleg a beszologatok gyenge ertelmi kepesseggel rendelkeznek.
2020. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hatalmas nagy tőgyek, ez tény. Nagyon nagyok. Rettentő nagyok. Igen nagyok. Óriásiak.
2020. máj. 29. 20:29
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

Immáron a negyedik X felé hasonló alkattal élem az életem.

Nekem az egyetemi időszakom alatt kb 10 hónap alatt nőtt meg ijesztő mértékben és ijesztő tempóban - közel ekkorára.

Szörnyű volt az első időszak, azt az ellenségemnek sem kivánom!

Aztán kezdtem hozzászokni - az előnyeihez és a hátrányaihoz, mert nem tudtam mást csinálni.

Speciális étel és mozgásrend, valamint egy szuper jó társ.

Hihetetlenül boldogan élet már, nincs semmi gyötrődés, nem fáj semmim, 2 gyerekem van! (amikor terhes voltam, akkor feltűnően sok doki járt "megvizsgálni)

Mindenhez hozzá lehet szokni, csak akarni kell!

(a priviket olvasatlanul törlöm!)

2020. máj. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!