Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mennyire indít be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire indít be benneteket ha veritek egy pasinak?

Figyelt kérdés
Beindít annyira hogy igényeljétek hogy ő is kényesztessen vagy van olyan hogy simán kiveritek viszonzás nélkül. Nem arra gondolok hogy egy vadidegen leszolít és máris nekiestek.

2020. máj. 30. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor nagyon izgató de ha olyan szituban történik akkor nem kell viszonzás.
2020. máj. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szabadban vagy olyan helyen ahol könnyen lebukhatunk nagyon izgató

Viszont a viszonzás nem mindig megoldható

2020. máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták, a viszonzás sokszor nem lehetséges. De én nem azért csinálom, hogy kapjak valamit, hanem mert élvezem és mert jó a partneremnek. Sokszor nem is vágyok többre eleve, csak hogy jót tegyek a partneremnek, vagy kézzel de inkább szájjal kielégítsem, aztán menjünk a dolgunkra
2020. máj. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Kiverhetné nekem is egy lány...
2020. máj. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én nemcsak kiverem a farkát hanem le is szopom.pl amikor mensizek nem tudunk csinálni sokmindent akkor én szoktam őt leszopni viszonzás nélkül.nem mindig kívánom de megteszem neki.
2021. febr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, szeretem! Úgy is, hogy ráfekszem és vonaglok rajta, mintha szexelnénk, de van rajtunk alsónemű. 20/N
2021. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!