Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak a barátommal ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátommal ha nem nyal ki és nem nedvesedek be?

Figyelt kérdés
Tiszta vagyok odalenn, járok folyamatosan nőgyógyászhoz, külsőmet is sokan dícsérik, de barátom sosem nyal ki. Megkért hogy hagyjam meg odalent nagyra a szőrt, kérdeztem ez zavarja e és ezért nem nyal ki de aztmondta nem. Tőlem elvárja hogy leszopjam de ő nem nyal ki pedig erre izgulok fel és mondtam is neki, nem arra hogy odaverdesi a farkát a puncimhoz. Aztmondja tudja, volt több csaja, de nem változtat és csak veszekedéseket szül hogy nem neevesedek be mert nem ad szeretetet és figyelmet hiába mondom neki.
2020. máj. 30. 12:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Persze ilyenkor nincs szex mert nem csókolgat, simogat, nyal ki, hanem ő kiveri mikor nem vagyok ott, én meg szenvedek kiéhezettségemben, nem szoktam masztizni mert nem esik jól. Első barátom.
2020. máj. 30. 12:33
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyökér az ilyen. Ott kell hagyni egy sokkal értelmesebbért.
2020. máj. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 érdeklődő35 ***** válasza:
100%

"Tőlem elvárja hogy leszopjam de ő nem nyal ki pedig erre izgulok fel és mondtam is neki, nem arra hogy odaverdesi a farkát a puncimhoz. Aztmondja tudja, volt több csaja, de nem változtat és csak veszekedéseket szül hogy nem neevesedek be mert nem ad szeretetet és figyelmet hiába mondom neki."


Ezek után igazság szerint az a kérdés, hogy miért vagy a -feltehetőleg csak részedről szerelmi- kapcsolatban?

2020. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi most mit mondjunk erre? Ha szóltál már neki, beszéltetek róla, de sehogy sem akar változtatni, neked pedig ez így nem jó, akkor felesleges együtt maradnod vele. Majd keres magának egy olyan csajt aki nem igényli a nyalást, te pedig egy olyan pasit, aki többre becsüli a barátnőjét és ennyi.
2020. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást, akitől azt kapod, amire szükséged van, ne pazarold az idődet erre a hülyére...
2020. máj. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
És meghagytad a szőrid?
2020. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyeznek a vágyaitok. Ez késöbb csak rosszabb lesz! Cseréld le apasit egy normálisra, aki figyel rád és kielégít!
2020. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Dobd már ki a fenène tudod mennyi fèrfi imád nyalni ès keres párt?
2020. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, majd találsz másikat.
2020. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én sem értem miért szenvedsz vele amikor semmibe vesz.
2020. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!