Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaza van a barátnőmnek hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a barátnőmnek hogy fél a szextől?

Figyelt kérdés

Mindketten szüzek vagyunk. Fél a behatolástól mert szerinte túl nagy az enyém. Emiatt megmértem hogy tényleg nagy e, és kicsit több az átlagnál. Pontosan 16 cm hosszú, és felülről mérve a vastagsága középen 4.5, tövénél 5cm.

Tényleg ijesztő?

Már nagyon szeretnék vele szexelni.


2020. máj. 30. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijeszto. De sokat kell a baratnoddel foglalkozni hogy ellazuljun. Hasznald az ujjaidat, ha az kellemetlen neki mert feszíti, akkor addig próbálkozzatok ellazulni, amíg már nem zavarja. Az elején persze lehet kellemetlen ha nagyon szűk a barátnőd. De nem félelmetes a mérete, az átlag felső része, nem szabad hogy baj legyen. De legyél vele finom, kommunikaljatok és ismerjétek meg egymás nemi szerveit közelről. F
2020. máj. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13%
Itasd le a darátnöd (ha el multatok 18 évesek) és teremts hangulatos légkört is és kapcsolj romatikus zenét is (amúgy midegy milyen a mérete ha játékos)
2020. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell leitatni, elég tényleg csak 1-2 pohárka bor, attól már önmagában ellazul. Viszont ha fél a barátnőd, akkor tökmindegy, mekkora a péniszed, a kislábujjaddal is fájna neki, mert nem maga a méret az, ami fáj, hanem az ha ő nem tud ellazulni. Márpedig félve nem lehet nyugodtnak lenni.

Amúgy ha ő nem félne, akkor egyáltalán nem kéne problémát okoznia a méretednek. Sok előjáték, nyalás, ujjazás (2-3 ujjal közvetlenül behatolás előtt minimum, amíg már nem kellemetlen neki), és óvatosan, centiről centire haladni befelé, hogy lassanként szokja. Szerintem ennél nagyobb volt a pasinak a pénisze, akivel én elvesztettem, de alig fájt, max az első 1-2 percben feszített kicsit, de azt azért nehéz lenne kifejezetten fájdalmasnak leírni. A barátnődnek meg kell(ene) tanulnia, hogy a női szexualitás, a szexélmény úgy általában, 80% fejben dől el, és a maradék 20% függ csak a pasitól (ebben a mérete és a technikája ugyanúgy benne van).

2020. máj. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!