Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondoltok erről a fétisről?

Figyelt kérdés

Létezik egy olyan fétis amit úgy hívnak hogy alázás (mivel magyarul ez nem annyira elhíresült fétis így nem tudom hogy mi a magyar megfelelője.)

Valamelyik nap olvastam egy cikket róla, illetve láttam itt is egy kérdést kiírva ami nagyon erre hajazott.

A lényege a fétisnek annyi, hogy a srácot az izgatja hogy ha te kicsinek tartod a farkát. Azaz szidod,kineveted esetleg unott fejet vágsz szex közben mintha nem éreznéd/élveznéd vele a szexet vagy az exeitekről kéne mesélnetek hogy mennyivel nagyobb volt a farka meg jobb...stb

(Az Euphoria sorozatban is volt ilyen rész)

Természetesen ez nem azt jelenti hogy tényleg nem élvezed a méretét, csak amolyan szinészkedés ami őket beindítja, mint a lányoknál a szubmisszív szerep.

Ti nektek mi a véleményetek, ha esetleg egyszer egy ilyen sráccal lesztek párkapcsolatban? Normális esetben megértenétek ezt a fétist és támogatnátok, vagy azon lennétek hogy ezt a hülyeséget felejtse el, vagy dolgozza fel?

Vagy képtelenek lennétek ilyet megtenni, hisz szeretitek, vonzódtok hozzá?

Utána olvastam hogy ennek lelki okai is vannak, esetleg a sok hazugság amit elhitt hogy neki kicsi van és már ő is annak gondolja, holott közbe normális,átlagos mérete van és csak megerősítésre lenne szüksége.

Minden perverzkedést kérlek mellőzzetek a válaszadásból és ha lehet ne csak szavazzatok hanem indokoljátok is meg. :)



2020. máj. 30. 18:31
A kérdező szavazást indított:
Benne lennék, támogatnám, lentebb meg is válaszolom miért.
Engem zavarna, nem tudnék ilyet tenni, elvégre szeretem őt.
Inkább azon lennék hogy támogassam, és legyen önbizalma.
Nekem is van fétisem, szóval nem lenne ujdonság.
Teljesen távol áll az ilyen tőlem, szóval nem hinném hogy benne lennék egy ilyen kapcsolatban.
30 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
a
2020. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van fétisem de nekem az alázás nem fér bele. Sem kapni se adni se szeretném.


Ha a párom felhozná, nem lenne vele bajom, de nem vennék benne részt.

2020. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

én itt meszélgettem egy fiúval, ak azt kérte irogassak ilyeneket, hogy ronda a farka, és kicsi stb.

lehet neki is ilyen fétise volt

2020. máj. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

bocsánat a helyesírásért

helyesen:

én itt beszélgettem egy fiúval, aki azt kérte irogassak ilyeneket, hogy ronda...

2020. máj. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak a pontosság kedvéért ez nem fétish, hanem BDSM és szubmisszív a srác, azon belül egy bizonyos részre, alázási módozatra van "rápörögve". Valószínűleg van még ott más is a felszín alatt. Egy domináns nővel, ízig-vérig dominával valószínűleg ki tudna jönni, más nővel már kevésbé.
2020. máj. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Elfogadom a fétist, de szub nőként én nem tudnék megfelelő partner lenni hozzá.
2020. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon szívesen kipróbálnám, érdekel a dolog már régóta, de szerintem hosszútávon csak alkalmi partnerrel menne. Nem tudom kapcsolatban, érzelmekkel működne-e, pláne úgy, hogy szubmisszív is vagyok, és szeretek szerepet cserélni. Szóval ha mindig ez menne, valószínűleg nem működne jól. De egy alkalmi partnerrel, akinek csak a dominája vagyok, és mikor úgy tartja kedvem hogy szívesen megaláznék valakit és akkor veszem őt elő.. Úgy simán menne.

(Amúgy van párom, nem keresek erre partnert.)

2020. jún. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!