Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyik barátomnak lábfétises...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik barátomnak lábfétises élményt szeretnék adni. Mikre figyeljek oda? 20L

Figyelt kérdés
Azt tudom már hogy valószínűleg vékony harisnyában leszek, lesz olyan amikor az arcához nyomom a lábam és nyilván hagyom hogy rá élvezzen a végén. Mivel tudnám ennél jobban feldobni a helyzetet egy ilyen személynek?

2020. jún. 1. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetsz vele és megpróbálod kipuhatolni mi az amit szeret, mit szeretne átélni, mi az ami különösen izgatja. Lehet a cipők is izgatják, vagy éppen ha lábbal verik neki (ez gyakori szokott lenni a lábfetiszisztáknál).
2020. jún. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, hogy szopogassa a lábujjaidat, egyesével, akár kettesével is. Benyaljon közébük is. Csókolgassa a talppárnákat, a lábujjakat alulról a talppal összekötő résznél. Végighúzza a nyelvét a talp élén sarokig, ott smárolhat a sarokkal, onnan felhúzhatja a nyelvét a talppárnáig. Arcba temetheti, szagolgathatja, nyalogathatja ahol éri, és berakja a talpak közé a répát, hogy megdughassa őket, akár harisnyástól, de jobb a meztelen talpakat. Be is olajozhatja őket.
2020. jún. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Ha gondolod írj aztán írok pár dolgot amiket mi csinálunk 😊

18/l 21/f

2020. jún. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

3-as vagyok inkább ide írom túl sok privát lett belőle :/

Pl szereti ha cipőben vagyok vannak kedvencei is amiknek már a látványa a lábon tud hatást kiváltani. Először cipős lábbal foglalkozik én közben van hogy ott alul simogatom neki lábbal. Miután lekerül a cipő kb az amit a többiek írtak bár ő a footjobot sokféleképpen szereti harisnya cipő zoknik mezitláb. Eddigi legérdekesebb számomra az pont volt amikor a névnapomra meglepett egy cipővel. Gondoltam fel is avathatjuk meg ez tiszta is volt teljesen mert vadi új. Ő ötlete volt hogy kíváncsi meddig bírjamértük az időt is közben. Leültem egy székre ő háttal feküdt előttem az egyik lába szék alatt és cipős lábbal simogattam nyomkodtam neki és meglepődtem mert kb 5 perc után láttam hogy foltos a gatyája. Nagyon tetszett ez az egész nem gondoltam hogy ilyen hamar el fog menni pláne gatyán keresztül. Van olyan mikor kézzel csinálom neki és kicsit ráteszem a nyakára a lábam olyankor érzem hogy mégjobban megfeszül neki egyfajta plusz ez még neki. Remélem tudtam segíteni ezekkel hogy jól sikerüljön a dolog :)

Ui: több privit nem kérek

2020. jún. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Ja meg azt ki kell még tapasztalni mit szeret.

Arra gondolok hogy mi pl beszélgetünk nevetgélünk közben. Nekem se meg neki se jön be ez a domina/ sub felállás. Inkább beszélünk közben meg ilyenek. Sokan szeretik de van aki nem

2020. jún. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok tanácsot, a combfix is jó ötlet lehet és a cipő is. Szerintem ő azt szeretné ha én lennék a ribi de az menni fog.
2020. jún. 1. 12:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Akinek fétise van és nem dominára vágyik az ugyan úgy fog kezelni mint egy partnert a dologban nem fog ribinek gondolni meg ilyenek. Ha meg dominára vágyik úgy is te fogsz irányítani.
2020. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Őszintén irigylem és lennék a kedves barátod helyében!🙂

Ja és sok sikert és élvezetet kívánok! 28/F

2020. jún. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!