Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan fedeztétek fel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fedeztétek fel a domina oldalatokat?

Figyelt kérdés

Azoknak szól a kérdés akik rendelkeznek ilyennel.

N



2020. jún. 1. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Párom fel vetette az ötletet hogy probáljuk ki ha én irányítok a szexben stb .. olyan dolgokat csináltam vele amikre elötte nem is gondoltam és tetszett.

Pedig alapvetően szégyenlős félénk természetem van de ilyenkor valahogy teljesen más voltam

2020. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Világéletemben voltak bdsm vágyaim. Eleinte a mazo hajlamom volt feltűnő. Viszont nem társult alárendeltséggel, sőt épp az ellenkezőjével. Elkezdtem szolgákat keresni, egy bdsm buliban próbáltam ki először, milyen fenekelni, csicskáztatni, és nagyon bejött. Aztán amikor láttam, hogy tényleg mindenfélére lehet találni szolgákat, akkor éltem a lehetőséggel, és azóta is élvezem ezt az életformát.
2020. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sub srac vagyok, de en sose talaltam dom lanyt.


30/F

2020. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapjáraton szub voltam már gyerekkorom óta (nem vezetett be senki, magamtól kezdett el érdekelni a dolog), de elgondolkodtam azon, hogy milyen lenne a másik oldalon. Vicces volt az elképzelés, de mégis érdekelt. Szóval elkezdtem ilyen témájú mangákat olvasni. Azok meglepően tetszettek, szóval kipróbáltam az egyik volt párommal, aki hajlandó volt szerepet cserélni. És élesben is nagyon tetszett a dolog. Úgyhogy, ja.. Ennyi a nagy történet.


De nem keresek itt szubot, úgyhogy légyszi, ezzel kapcsolatban ne írjon senki. Szimplán csak a kérdésre válaszoltam.

N

2020. jún. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!