Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért adott le magából ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adott le magából ennyire ez a lány?

Figyelt kérdés
Van egy fiú lakótársam m, aki szerintem nem nez ki jól, de sok lánynak bejon és mindig akad akivel együtt alhat néha. Közösen voltunk egy barátunknal egy hazibuliban ahol megismerte ezt a lányt. Ekkor még egy előző csajjal kavart és mondta h ez a csaj amúgy jó de a másik jobb. Aztán amikor az előzővwl vége lett akkor ezzel a csajjal aludt eléggé sokszor... En nem tartottam sokra a lányt. Aztán egy baráti társasággal együtt mentünk kirándulni és a csaj is meg lett hívva. A kirándulás alatt ez a 2 konkrétan nem is dumltak egymással, fura volt, de én megismertem ezt a lány és teljesen kedves aranyos intelligens embert ismertem meg benne, és meg is bántam h úgy leirtam magában. Aztán később mesélt a kapcsolatukrol h elég fura mert kb sosem dumalnak, és d**as közben nem is nez a szemébe, aztán én is meséltem neki a srácrol h amúgy egy nagy hazug sz*r (elnézést, de tényleg az, nekem is össze vissza kamuzik, mit tehet a kvaival). Aztán mondta h ennek ő véget akar vetni és soha többé nem fog vele lefekudni. Mit ad isten ki volt ott 2 múlva nálunk? Sot éppen valami közös utazást tervezgettek. Kérdezem en MIÉRT? 21evesek vagyunk

2020. jún. 1. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Hát leginkább azért, mert ez az ő dolguk, nem a tiéd. Ne legyél erkölcsi csősz, vagy olyan, aki jobban tudja a másiknál mi jó neki.
2020. jún. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szóltam bele, csak nem értem a lányt
2020. jún. 1. 18:06
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

a rövid válasz az, h amig nincs ló, jó a szamár is.

Hosszabban meg sajnos a lányok szeretnek hinni a disney mesékben, hogy a herceg eljön értük, illetve hogy ők a pasikat meg tudják változtatni. Sajnos ez úgy szokott működni, hogy van a csaj, aki beleteszi az energiát az ilyen rosszfiúkba, hogy megjavuljon, és a srác pattintja, és a következő csaj élvezi a gyümölcsét.

2020. jún. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Peldaul hiaba tudja, mekkora fos a fiu, nagyon tetszik neki, senki mas nincs a lathataron, es elvezni probalja, ami a maganynal tobb jut neki. Ha egy rendes kolok nem tetszik neki, akkor boldogabb igy, mert igy mukodunk.
2020. jún. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!