Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki szeretne nudista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Panther777 kérdése:

Van aki szeretne nudista strandra menni de nincs kivel? Mennyire és mióta vágytok erre?

Figyelt kérdés
2020. jún. 2. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szeretnék nudira menni, de nincs kivel, nincs olyan baráti tarsaságom.
2020. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én mennék, de egyedül semmiképp és nem igazán van kivel, aki vevő lenne rá. Már egy pár éve érdekel a dolog.
2020. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem előírás, hogy valakivel kell menni, simán lehet egyedül is ...
2020. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azért elsőre mással együtt könnyebb bátorságot meríteni
2020. jún. 2. 16:28
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Évekig halogattam, nekem se volt kivel mennem,végül egyedül mentem el.
2020. jún. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is szívesen mennék, de nekem sincs olyan haverom/társaságom akivel el tudnék menni.
2020. jún. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mindenképp ki szeretném próbálni én is, de társaság hiányában biztos nem mennék.. 26/f
2020. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Natura42 ***** válasza:
68%

Nehéz normális társaságot találni, rengeteg az aberrált, kukkoló, stb.

én 42 éves vagyok, biológus végzettségű, imádom a természetet, kirándulásokat, és persze a naturizmust is, szerintem meztelenül lenni felszabadító bárhol ( ahol lehet persze, normális módon…)

Anno a volt feleségemmel sokat jártunk ilyen helyekre, lakásban is alap volt, de ennek pár éve vége lett....

Kizárólag normális haverságot keresek ha kialakul, amiben lehetnek jó programok, kirándulás, és persze naturista programok is ha van kedvünk. ehhez persze kell EQ és IQ is. HJetero vagyok, de a nudi az sztem nemtől független, akinek van kedve írjon. natura42@freemail.hu

2020. aug. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is mennék de de nincs kivel
2021. máj. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!