Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális, hogy napi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy napi 4-5x maszturbálok? Túl magas a tesztoszteronszintem vagy ez már függőség? 22/F

Figyelt kérdés

Sokszor reggel ezzel kezdek, napközben is csinálom és este lefekvés elött is legalább 2x.

Akár egyetemen/munkahelyen is szünetekben simán bemegyek a wc-be rárántani egyet.

Ez normális?



2020. jún. 3. 01:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Az attól függ hogy mire gondólsz közben?
2020. jún. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi, én 40 felett is igénylem a napi 3-4 aktust.
2020. jún. 3. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk ez a munkahelyen szünetben is kimenés szerintem már túlzás (a reggel-este belefér)... nem lehet, hogy olyankor inkább feszültséglevezetésből csinálod, nem a libidód miatt? A legtöbb embernek van valami berögződött szokása/függősége, pl. valaki cigizni jár ki szünetben.

Egyébként senkinek nem ártasz vele, úgyhogy nyugodtan csináld, nincs olyan, hogy mi a “normális” mennyiség. Viszont ha már a tanulás/munka rovására megy, meg ha sehogy sem bírsz ki pár órát, akkor érdemes lenne elkezdened sportolni vagy valami, szerintem akkor nem lenne ennyi levezetetlen feszültséged.

2020. jún. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az is közrejátszik hogy van egy fétisem, ami miatt egy viszonylag hétköznapi dologra felizgulok. Ezzel meg nagyon gyakran találkozok, mert a körülöttem lévő lányok gyakran csinálják..
2020. jún. 3. 02:53
 5/13 anonim ***** válasza:
Milyen fétis kérdező?
2020. jún. 3. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Huszonéves koromban még én is így voltam, meg sokan mások, ez egy idő után majd el fog múlni, főleg ha rendszeres szexuális életed lesz...
2020. jún. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Valami hiányzik a lelkének és ezzel az átmeneti örömmel pótolod.sport,hobby esetleg valami kreatív művészeti tevékenység, lelkesítő célok?gondolkozz el rajta.nézz magadba.kis önismeret. :)
2020. jún. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Sportolok, heti 6x is edzek
2020. jún. 5. 11:36
 9/13 anonim ***** válasza:
Mit sportolsz?
2020. jún. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Erőemelés heti 4 edzés+ 2x kardiózok
2020. jún. 5. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!