Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Nektek mi a jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Nektek mi a jobb érzés? Ha vastag pénisz vagy hosszabb farok dolgozik a puncitokban?

Figyelt kérdés

2020. jún. 3. 06:32
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
90%
#4 Azt hiszed, a nők nem pörögnek ezen? Azt hiszed, szülés után nem az az egyik fő oka, hogy elmegy a kedvünk a szextől, mert tágnak érezzük magunkat az azt megelőző állapothoz képest és utáljuk a testünket? Azt hiszed, a nők nagy része szereti a testét? Szerinted viccből csináljuk az intim tornát és viccből pörög itt minden nő a mellméretén (túl nagy, túl kicsi, lóg stb) Hát baromira tévedsz. Csak nem vagyunk ostobák és nem a gyakorin akarunk meggyőződni arról, hogy még mindig "használhatóak" vagyunk, hanem reméljük, hogy a párunk aki velünk van, élvezi a testünket. Ti kérdezgetitek folyton a méret dolgot, és amikor egy nő leírja hogy nem a méret a lényeg, hanem hogy bánik vele valaki, akkor lehazugozzátok.
2020. jún. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
11%

#13 - ...köszönöm, hogy te is megerősítettél (leostobáztál minket), de gondolom fel sem tűnt, mert alapbeállítás. A hogy bánik vele szintén igény, elvárás, az, hogy segítsetek, fel sem merül, mert ti ugyebár mindig profin bántok a farokkal. Engem nem érdekel a mellméret, ezért ha erre vonatkozó kérdést tesztek fel, nem is értem magát a kérdést, nem tudnék arra válaszolni, hogy milyen a jó. Ha egy férfi teszi fel a farokcentizős kérdést, akkor jön az IGÉNY, ami vagy centi, vagy a farokkal való bánás.

Szóval ez nálad is mellément.

2020. jún. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
53%
Szülés után előny ha a partnerünk vastag
2020. jún. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
82%
#14 Én megtanulom, a párom hogy szereti ha bánok vele és eddig még nem volt panasz sem a számra, sem a kezemre. Az, hogy sok férfi hiúsági kérdést csinál belőle és nem akar a nővel bajlódni, sajnos pedig tény. Nekem az exem mellett sosem volt orgazmusom és ő azt mondta, hogy ez az én hibám. (Egyébként valóban az volt, mert rá figyeltem és nem magamra) Hiába próbáltam rávezetni, hogy szeretem, nem igazán hallgatott rám. Van aki viszont jól bánik azzal amije van és odafigyel a partnerére. A különbséget zongorázni lehet.
2020. jún. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
83%
Vastag ha hosszú az fáj
2020. jún. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem fölösleges ezzel foglalkozni. Mert nagyon változtatni nem lehet rajta. Persze ha valamelyik fél nem élvezi akkor baj van. De egy jó együttléthez mindkét fél kell nem csak a méretek.
2020. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
9%
Sajnos tényleg igaz (és ezt mindenféle bunkóság nélkül írom), hogy sok nő csak szétteszi a lábát, és azt gondolják, majd hanyatt esnek a férfiak a látványtól. Alapból sok punci renyhén néz ki. Itt lógnak, ott lógnak az ajkak, a lyuk körül úgy néz ki, mint valami széttaposott téli kesztyű, a mellek leérnek a köldökig, dugás közben szabályosan hullámzik a zsírfelesleg a testen, stb. Ezzel csak a gyenge elméjű férfiakat lehet megfogni, akiknek alig jut pina, így beérik a legrosszabbal is.
2020. jún. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
76%
19 Te homár vagy, vagy mitől undorodtál meg így a női testtől? Vegyél szexbabát, az való neked.
2020. jún. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
9%
Nem vagyok homár, csak megválogatom, hogy kihez kerülök közel, mivel igényes vagyok.
2020. jún. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
79%
Vastag és 16-18cm
2020. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!