Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi tamogatóval lehetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi tamogatóval lehetek átlagosból bombanő?

Figyelt kérdés

Nem rossz a genetikám, de van egy-két dolog ami nem tetszik magamon.

Van olyan férfi aki szexért cserébe támogatja az esztétikai beavatásokat?



2020. jún. 3. 22:29
1 2 3
 21/28 Eric Griffin ***** válasza:
26%
Szia! Én nagyon szívesen támogatlak, ha lefekszel velem hétvégén. Két hét múlva pedig fizetem is a pénzed. Mivel most a telefonom gallyra ment, ezért esetleg ha kérhetném előlegezz meg nekem addig egy iPhone-t, hogy tarthassuk addig is a kapcsolatot.
2020. jún. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
83%
Annyira gyászos ez az IPhone duma, hagyjátok már abba:D
2020. jún. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van. A buta kétforintos koktélkurvàk dugnak ingyen. Hülye picsàk, akiket minden hétvègèn ingyen szètdugnak.

Okos nő ebből is hasznot húz.

2020. jún. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
#22 Unatkoznak a gyerekek, nem érdemes figyelmet fordítani a hozzászólásukra!
2020. jún. 4. 01:41
 25/28 A kérdező kommentje:
#23 örülök, hogy egyetértünk.
2020. jún. 4. 01:41
 26/28 anonim ***** válasza:

Szóval azt kérdezed,hogy mit választanék,ha felajánlanának 2motorkerékpárt ingyen,,és az egyik tip-top állapotú,míg a másik egy roncs, fel kell újítani,költeni rá rengeteg pénzt,ídőt nem kímélve?


Hát találd ki!

2020. jún. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
74%

Puncs.hu


Meg tuti van mas oldal is ahol sugar daddy-ket, vagy ahogy te fogalmaztal, tamogatot lehet szerezni. Itt mindenki erkolcs csosz, a Te dontesed, hogy lassan, vagy gyorsan szeretned megugrani a mutetet. A tamogato kereses a konnyebb ut, gondolnank. De azt nem tudom, hogy ott milyen pasik vannak, lehet tobb szenvedes, mint 6 hobapig melozni es gyujtogetni. De lehet hogy egy tok nagy elmeny egy igenyes pasival utazni es meg penzt is kapsz, es lehet hogy meg a szex is jo. Ha a lelkiismeretedbe belefer, akkor ne a Gyakori erkolcs csosz nepe mondja meg mit csinalj 😀

2020. jún. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet arról h mit szeretnél plasztikáztatni? Amúgy ha az rendben lenne akkor bomba nő lennél?
2020. jún. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!