Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt csaj, aki szereti ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt csaj, aki szereti ha megnézik meztelen?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha a szomszéd lesekszik az ablakon, akkor direkt húzza, vagy akár szeret ruhátlan fotókat csinálni magáról, hogy megmutassa másnak?

2020. jún. 4. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Nem fogsz képet kapni.
2020. jún. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Csak akkor ha az illetőt vonzónak találom. Volt egy szomszéd srác aki bejött, néha úgy öltöztem hogy tudtam h látja a körvonalakat. (Nem sima üveg van, hanem ilyen tejüveg szerű). Látta hogy pucér vagyok csak nem telibe mindent élesen.

Vagy csipkés hálóingben kiültem a körfolyosóra kávézni, napozni:D szeme is majd kiesett szegénynek haha

Pucér fotókat nem küldözgetek senkinek, max a páromnak de neki is ritkán. Inkább előben mutogatom magam

2020. jún. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Igen, van.
2020. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Igen, vannak exhibicionista nők, de nem mindenkinek és nem mindenhol mutogatják magukat. Aki igen, az meg feltölt képet a GG-re vagy valamelyik oldalra. Aki erre a fázisra eljutott az max. olyan képet küld neked ami a többi oldalon is fent van, csak neked a recskázásodhoz dedikáltan nem. Bár ha szorgalmasan próbálkozol akkor talán 1-2 magát nőnek kiadó meleget kifoghatsz.
2020. jún. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Legtobbszor a szomszed a kertben lat ...had nezzen legyen jo napja
2020. jún. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miert ne :D jól nezek ki, akkor miért rejtegessem magam? :D persze nem mindenkinek de ha kapok érte cserébe olyat ami nekem is tetszik..
2020. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz mint a #6os :)
2020. jún. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!