Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legény/lánybúcsún milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legény/lánybúcsún milyen szexuális esemény történt amin részt vettetek?

Figyelt kérdés
A vőlegény vagy a menyasszon is esetleg lépett-e félre, és hogyan, mi történt?

2020. jún. 4. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
A legszexuálisabb az volt, hogy a lánybúcsúmon az egyik barátnőm összesimulva táncolt egy random sráccal valami szórakozóhelyen ahova elmentünk. Más lánybúcsúján még ennyi sem volt. Az ilyen események normál esetben nem arról szólnak, hogy mindenki orrba-szájba megcsalja egymást, most nem azért.
2020. jún. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
#1-es akkor még nem voltál legénybúcsún :D de ami ott történik ott is marad :) szinte mindig van "művésznő", s ha a vőlegény nem vállalja be akkor valamelyik barátnak kell "helyt állnia" helyette (oh mily' borzalmas :D )
2020. jún. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
#2 meglepődnél, de amúgy voltam egyszer legénybúcsún, és a férjem is egy pletykás öregasszony, szóval elég jól képben vagyok azzal, hogy a társaságunk férfitagjai az "asszonyok" nélkül mit művelnek. Lehet, hogy vannak olyan társaságok, ahol ez a jellemző, nálunk nem ez a divat. A férjem is ment sztriptízbárba több legénybúcsún is, többek között a sajátján is, de az, hogy egy 10-fős férficsoport nyálcsorgatva (és keresztben álló szemmel, annyi pia után, fel se tudják már állítani kb) nézi az egy szem lányt a szoba közepén, akihez hozzá se lehet érni, még nem kifejezetten egy "helytállós" szituáció azért lássuk be.
2020. jún. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%
Egyszer meghívtak egy leánybúcsúba, mert a menyasszonynak korábban bejöttem. Tudtam miért hívtak meg és éltem is a lehetőséggel. Röviddel 11 után kimentünk a kocsiba, azzal a felkiáltással, hogy elmegyünk cigiért és hozunk pia utánpótlást is. Gyorsan beszereztük az árút, majd hazafelé megálltunk a város szélén .... beszélgetni. Rövid bókolgatás kölcsönösen, csókolózás, beinduló kezek, ujjazás, majd kegyetlenül kinyaltam a csajt és egy iszonyatosan jót szexeltünk. 2-en tudtak a dologról rajtunk kívül (az a 2 lány, aki leszervezett) és a dolog azóta is titokban van.
2020. jún. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
4esnelben csak a szegeny ordogot sajnalom, aki elvette a lotyot. Teged nem itellek el, nem te hazasodtal, de a csajt igen.
2020. jún. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Tavaly lanybúcsúban voltam, ahol egy srác eljött tancolni. Baromi jó teste volt és persze már be is voltuk piázva kicsit szóval a pasi levetkőzött tök pucérra. Egy darab törölközőt tarzott magánál és mindannyiunkhoz odajött, eltakarva a szerszámát és az arcunkat a törölközővel. Ezután pedig mindenki saját belátása szerint tehetett :D klassz élmeny volt
2020. jún. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

#3-as nem azt mondtam, hogy minden legénybúcsún ez történik - ezzel nem is vitatkoztam.

Rengeteg legénybúcsún voltam, volt ahol semmi nem történt, még lány sem volt, 11-kor véget ért az egész egy szolid kocsmai iszogatás volt, máshol szintén nem volt lány csak berúgott a társaság, s olyan is ahol a menyasszony és társasága csatlakozott éjfél körül s végignézte a lány ahogy a "művésznő" ad egy táncot (nem is vetkőzött csak bugyiig) stb.

Meg olyan is ahova profi sztriptíz táncost hívtak, olyan is ahova egy 90 kg-s dominát hívtak és pórázon vezette a vőlegényt (becsokiztunk a röhögéstől), s olyan is ahol nem csak tánc lett előre kifizetve. Itt vagy bevállalja a vőlegény (van ahol igen), vagy - ha már ki van fizetve - akkor valaki "beugrik" helyette.


Van ilyen is, meg olyan is, kinek-kinek mire van igénye / mit szerveznek meg a haverok. A többségében amelyiken voltam (mondjuk 10-ből 8) viszont volt tánc is, meg más is.

2020. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális leány/legénybúcsú nem olyan, mint az amerikai filmekben.

Nem mondom, hogy nincs olyan, de egy valamire való férfi vagy nő, aki épp össze készül kötni életét a nagy szerelmével, az nem mással akar Qrogatni.

Aki meg igen, az olyan is.

2020. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8as haverom hobbi vőfély..volt már menyasszony szexben része. Józan volt a nő csak bepánikolt,hogy nem volt benne még elég...

Legénybúcsú!

Szögezzük le ,hogy 3 kategóriás művésznő van.

Top/elit. Drága ,cserébe igényes mindent a szemnek,csak pár kéz érintheti,szex 50000+kategória. Testőrrel jön.

Közép kategória: kevésbé igényes,vagy természet kitolt vele. Sofőr(futtató,haver) kint marad a kocsiban. Sokszor párban dolgoznak 1vékony egy testes. Műsor+1ingyen orál a vőlegénynek(aki elutasítja utána megy a vita ,hogy más is beválthatja e). Szerintem vannak pasik(szex terén rossz befásúlt házasság, vén legények)akik prostiznának de inkább otthon kézzel elintézik maguknak. Legénybúcsún pia,unszolás,vonagló női test(ek),akciós szex...szop***tnak vagy dugnak de inkább az első. Sok lány lenézi a pasit ha prostival volt,azért szerintem a száj az nem pu**ci szóval belefér egy szingli pasinak.

Alsó kategória: csaj semmi közepére eljött egyedűl kocsival,nem volt "fellépő ruhája" meg jó pár foga se elől. Szerintem szégyelte magában amit csinál,mert inkább a bulin bevállalós csajt játszotta,mindenkire rámászott. Amúgy jó tini lányos teste volt. Műsor után nem akart haza menni,megvacsorázott cigivel kináltatta magát sztorizott, várta hátha keres még kis pénzt.

Másik buli dagadt kreol lány,meg szőke kóla barátnője. Külön táncoltak volna. A vőlegény olyan részeg volt,leesett a székről ülve,kiment hányni műsor közben. A leendő felesége öccse hozta a csajokat(full köcsögség tesójával szemben).

Ott eldurvult picit a buli,jelenet ami bennem maradt,5-6pasi fogja egyszerre a csajt mellét markolják p**nciját fogják csókolják seggét paskolják....

Másik lány mentette meg a szituációt mert bejött így felszabadult a csaj.

Utána egy telehányt szűk fürdőben a két lány egyszerre dolgozott 2-2pasit minimum megcsináltak(szájjal). Persze az volt az első akinek komoly kapcsolata,fiatal barátnője van.

+1 szex nem volt. Világ végi kis falu. Netről kinézett lány....nagyon csúnya volt letáncolta a műsort, megköszönték hazament a lány....majd órákon át nevettek.

2020. jún. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És más nem volt, másnak valami története?
2020. jún. 7. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!