Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mekkora volt a legkiseb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mekkora volt a legkisebb pénisz amivel dolgotok volt? Kb mekkora volt?

Figyelt kérdés
2020. jún. 4. 18:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Pontosan nem tudom, olyan 13 cm körül.
2020. jún. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, de elfért egy kezemben.
2020. jún. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Exem meselte, hogy neki volt szerencseje egy kb 10 centissel megbirkozni. Egyszeruen nem tudtak szexelni 😞 Sajnalom a sracot a mai napig :/ nekem 18 es soha nem volt ra panasz igy ha kb ekkora a tied akkor nincs para :)
2020. jún. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Kb 10 cm. Nem is éreztem egyáltalán semmit, mikor betette
2020. jún. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%

Volt egy akkora, ami kábé egy ceruza mérete volt, viccen kívül. Nem szexeltünk, csak leszoptam, de gyanítom belőle már semmit sem éreztem volna.

A legkisebb, amivel szexeltem is, kb 12 centi volt, és nagyjából olyan vastag, mint két ujjam összetéve. Vele nem volt gond, éreztem is és orgazmusom is volt, nem a szex miatt mentünk szét (megcsalt, a másik nővel aztán évekig együtt volt, szóval nem én vagyok egyedül ilyen csodabogár gondolom, akinek ez tudott elég lenni).

2020. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az enyém átlagos méret
2020. jún. 4. 19:34
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Olyan 10 centi lehetett, vele veszítettek el a szüzességem amúgy.

A következő férfi, akivel együtt voltam, meg nagyon extrém mérettel rendelkezett számomra, 22-23 cm körül... Na az meg nagyon fájt, a másikat meg se éreztem szinte. Mondhatni kétszer vették el a szüzességem. :D

Én ilyen 13 cm felett tartom élvezhetőnek.

2020. jún. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
10 centi körül.
2020. jún. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
10cm körül. De nem is szexeltünkcsak leszoptam. De fix nem éreztem volna abból semmit
2020. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem volt vonalzó nálam hogy megmérjem, kb. virsli vastagság, méret. Viszont lelkes volt a srác, ügyes volt úgyhogy nem ezért ért véget a kapcsolat.
2020. jún. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!