Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orgazmus után a maradék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orgazmus után a maradék cseppet ti is kipréselitek a makkból mint mikor a fogkrémes tubusból kifogyik a fogkrém? Szorít és közbe lehúz. Fejő mozdulat.

Figyelt kérdés

2020. jún. 4. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
😂😂ki hát
2020. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hellmano ***** válasza:
100%
"kifogyik" :D
2020. jún. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 asyoulikeit ***** válasza:
67%
Kiéből? :)
2020. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kisgöncöl ***** válasza:
67%
Kifogyik😂😂😂
2020. jún. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kifogyik... ezt a szót se mondtam még így ki XDDD
2020. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki biz', mármint ami még a húgycsőben van, jobb helyen van kint mint bent :D na meg utána ne csurogjon bele az ágyba, ágyneműbe alvás közben mert ugyebár kicsit ragacsos. Az is jó megoldás ha elmész utána csövelni egyet.
2020. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig préselgetem még egy percig utána, jól is esik, és praktikus is.
2020. jún. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdemes utána pisilni hogy kimossa a maradékot is mivel ha bennmarad képes elfertőződni és elég csúnya gyulladásokat lehet összeszedni
2020. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kipréselem és megeszem. Nő vagyok.
2020. jún. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Általában utána el megyek ki pisálóm, de ha nem kell akkor bele folyik ami épp rajtam van, de más helyzet is lehet volt olyan nyáron szabadba gyors szex volt barátnőmmel, nyáron laza farmer rövid nadrág volt rajtam boxer alsó nélkül pont azért csak ki tudjam teni a sliccen, abban az esetben orgazmus után úgy ahogy volt vissza a fel a cipzár így miután se meg törölve se semmi maradék bele ment bár nem igazán szeretem mindig ragacsos oda szárad a vége.
2022. jan. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!