Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez igaz lehet vajon?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz lehet vajon?

Figyelt kérdés

Ha a baratom kinyal miközben menstruálok tenyleg meghalhat tőle?

Mert ugyebár tudjuk milyen ver az es azt mondta az egyik barátnőm, hogy meghalhat tole. Igaz ez? 🤔



2020. jún. 4. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem igaz!
2020. jún. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Jó nagy hülyeség. Esetleg kihányja, vagy rosszul lesz tőle, vagy egy életre elmegy a kedve a nyalástól... nekem elmenne, ha pasi lennék....
2020. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem,csak átváltozik vámpírrá.
2020. jún. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Biztosan lehet ilyen is (talán valamilyen betegségek kapcsán?), de nem egy gyakori, és erre én vagyok a példa. Sok lánynak nyaltam már olyankor és nagyon sokszor. Az egyedüli hatása (amit észrevettem), hogy a lányok sokkal nagyobbakat élveztek. (Talán még az is, hogy nekem feszitöen keményebben állt közben.)
2020. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%

Hát, maga a vér magas vastartalmú dolog. És konkrétan méreg az emberi vér az emberek számára.

Szóval ha lenyelné akkor igen, meg is halhatna. De véres puncit nyalni nem épp vonzó dolog.

2020. jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Hagymás vért ettetek már?

Én nem haltam bele bár csak egyszer ettem.

2020. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Kisgöncöl ***** válasza:
78%
Te jo eg, te milyen idiota vagy...masreszt jo igenytelenek is
2020. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Uram adj erőt! Boldogok a lelki szegények
2020. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennék vele, hogy hányan vannak tisztában vele (pl aki hagymás vért emleget) hogy a menstruáció nem olyan vér mintha valaki eret vágna. Vér ÉS levált méhnyálkahártya keveréke.

Gondolkodjatok picit. Meg olvassatok utána a TSS-nek.

2020. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%

Persze meghalhat - mondjuk 40-50 év múlva, vagy akár korábban is pl. egy autóbalesetben, de "málnás" p.nci nyalásától nem fog abban biztos lehetsz. Semmi mérgező nincs benne - ha nem így lenne már te sem élnél.

Hagymás vér... sőt egyes természeti népeknél rituálisan fogyasztanak full nyers állati vért. Egyik sem halt még bele.

2020. jún. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!