Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám rávenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni a párom, hogy orál szex végén lenyelje a spermát?

Figyelt kérdés
2020. jún. 4. 22:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát sehogy, ha nem akarja :)
2020. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarja ne erőltesd
2020. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarja sehogy. Én leszoktam nyelni, de ez nem egy olyan dolog amit rá lehetne erőltetni másra.
2020. jún. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ilyet ne erőltess, nagyon izé állaga és íze tud lenni, van hogy annyira ragad hogy utána vagy fél órát kell nyeldekelni hiába ittam valamit rá. Minden pasié más, részemről ha nem sok és könnyen lemegy akkor nem gond, de van amikor kiköpöm, mert egyszerűen azt érzem, hogy elhánynám magam ha le kéne nyelnem :/

Beszélj vele erről, hogy mi a gondja ezzel, esetleg kérd meg, hogy legalább egyszer próbálja ki amikor úgy érzi kísérletezőbb kedvében van.

31/N

2020. jún. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
7%
Én folyamatosan könyörgök neki , hogy csinálja végig és nyelje le . Eddig még nem jött össze , de talán már vivódik .
2020. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11%

Sehogy.

Max egyel sok édeset pl ananászt, h megszeresse az ízét.

2020. jún. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Mondd h elfelezed vele az adagokat. Ugye h mar nem is akarod annyira? 🥶
2020. jún. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Sehogy. A szex az éovezetekről szól, és ha ő nem szereti lenyelni, akkor ne erőltesd. Lehet hogy téged izgat a dolog, de annyira azért nem ez a legfontosabb, hogy lenyeli vagy sem. Maga az aktus és az elélvezésed a lényeg, az pedig meg van. A lenyelést pedig engedd el.
2020. jún. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sehogysem.
2020. jún. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És abba neked mi a jó?
2020. jún. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!