Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan célozzak rá a barátomnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan célozzak rá a barátomnak?

Figyelt kérdés

Én ki szoktam őt elégíteni szájjal, viszont ő nem szokott engem csak az ujjait használja. Én ezek ellenére szeretném, ha kiny.@lna, mert már a gondolatára is begerjedek. Az előző barátom azt mondta, hogy nagyon sós a puncim, ez 3 éve volt. Félek, hogy rossz ízem van, de közbem vágyom a kényeztetésre. Szerintetem? Hogy kéne rávennem vagy egyáltalán érdemes lenne ha sós vagyok? Nem akarom hogy rossz élmény legyen neki pesig izgatna a dolog



19/L



2020. jún. 5. 00:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen mondd meg neki, hogy most ő jön.
2020. jún. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Béla! Szeretném ha szájjal is csinálnak mert nagyon élvezem.


Bonyolult? Komolyan nem értem ezeket a kapcsolatokat hogy a f...a benned volt de beszélni nem mertek

2020. jún. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az íz a gond, hanem alapból nem szeret nyalni.

Azzal meg nem sokat tudsz kezdeni, mert ha még is teszi, nem lesz nagy élmény, ha olyan valaki csinálja aki nem kívánja.

F

2020. jún. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
kikéne nyalnia téged akkor is ha sós vagy vagy ha nem. Lehet hogy ez a valódi oka de elég béna és te se szopd le vagy hagyd ott. Vagy pedig dobd el a vágyaidat te is jó szerencsétlen vagy hogy pont ilyeneket fogsz ki.
2020. jún. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A kezeiddal húzd oda a fejét,amikor helyzet van. Tetszeni fog neki. Az nem baj, ha sós vagy, ettől ne félj. Nincs rossz ízű p.. na


Először én se tudtam biztosan, hogy nyalni "kellene-e", vagy, hogy ő akarja-e, de nekem a barátnőm oda húzta a fejemet és elkepesztő érzés volt. Már imádok nyalni pedig korábban nem mozgatott meg annyira. A barátodnál is működni fog.

2020. jún. 5. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha nagyon sós akkor valami gáz van, nem vagyok nőgyógyász de azért vizsgáltasd ki magad!

Ha tiszta, igényes vagy,és ennek ellenére sem csinálja akkor valószínű nem kedveli.

Mármint a nyalást.

2020. jún. 5. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd el neki amikor ott szex közben vagytok és ujjaz, hogy csinálja szájjal is. Azt is megkérdezheted, hogy alapból nem szereti vagy a te ízed nem jön be neki. Nem minden pasi szeret nyalni, ahogy nem minden nő szeret szopni sem. Az már más kérdés, hogy néha a párjuk miatt bevállalják, mert szeretik. Az ízeden tudsz javítani valamennyit. Egészséges táplákozás, sok sok gyümölcs, megfelelő folyadékmennyiség, ne dohányozz (már ha cigizel), és a mozgás is segíthet állítólag, bár abban nem látok nagy összefüggést.
2020. jún. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Cukrozd be a puncidat.
2020. jún. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Segíthetek? 😀
2020. jún. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyszerű, mond el neki...

Nyilván a megfelelő pillanatban, nem követelőzve, hisztizve.

2020. jún. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!