Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, Nektek zavaró lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Nektek zavaró lenne az, ha egy lány a párkapcsolatban eléggé telhetetlen?

Figyelt kérdés
Volt pár kapcsolatom, és mindig mondták nekem, hogy miért akarok ennyit szexelni, meg hogy miért vannak ilyen meg olyan vágyaim (nem részletezném.) És elég rosszul esett, ugyanis azt hittem, hogy a páromnak bármit elmondhatok, vagy hogy nem jelent Neki gondot, ha erre-arra ráveszem. Mivel ilyen gondok voltak már a kapcsolatom elején, így többen is elhagytak, és még így is volt olyan, aki k. vázott mellettem - amit már végképp nem értek! De mindegy. Igazából csak az érdekelne, hogy mennyire zavaró Nektek az, ha egy lány gyakran igényli a szexet? Kb napi 5-6x? 18L
2020. jún. 5. 07:30
1 2 3
 1/21 Gyakori93 ***** válasza:
82%

Az a napi 5-6 nekem sok lenne. :D

De biztos van olyan férfi akinek ez nem lenne gond.

Meg hát, azért a szexen kivül is van mit csinálni a nap folyamán.

2020. jún. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen, de reggel 2, este 2, a többi meg úgyis magától jön. :D
2020. jún. 5. 07:58
 3/21 Gyakori93 ***** válasza:
57%

Milyen jó, hogy neked ennyi időd van!

Mennyi az az idő amit szexre forditasz?

Ez amolyan hosszadalmasabb tevékenység? Előjáték, stb, stb.

Vagy egy gyors menet és mindenki megy a dolgára? :D

2020. jún. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Napi 6 kapcsolat elején még elképzelhető, de minden nap? Ez kb azt jelenti semmit mást nem csináltok napokig, munka, hobbi, barátok? Hónapokig nekem sok lenne, egyáltalán nem lenne minőségi inkább kényszeres.
2020. jún. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ez hol sok? Nekem legalább ennyi kell, mivel fiatal vagyok és élni szeretnék, nem pedig horgolni. Azzal ráérek. Nyilván 6 aktus nem egész napos folyamat, max 2 óráig tart, azaz 20 perc egy. Ebben mi a sok?
2020. jún. 5. 08:16
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
#5-ös Te még életedben nem szexeltél egy jót, ha 20 perc elég. Esetleg trollkodsz.
2020. jún. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Trollkodik, ne essetek csapdába:D
2020. jún. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

3 barátnőm volt, mind azt mondta, Ő szexmániás. Aztán mind bukott, mert kiderült, hogy mégse - pedig nem vagyok nagy étvágyú, sem perverz. (természetesen egyik esetben sem ez volt a szakítás oka még mielőtt valaki belemagyarázná)

Szerintem a 6 aktusos dumád ellenére Veled is 3 hónap alatt eljutnék oda, hogy kiderül; huzamosabb ideig nem fogod bírni Velem tartani még ezt az általad meghatározott tempót SEM.

2020. jún. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mivel az eddigi ''férfiak'' kb 5 percesek voltak, így a 20 perces aktussal még így is sokat mondtam! Pont, hogy a férfiak a szájhősök, aztán sehol semmi...
2020. jún. 5. 08:53
 10/21 anonim ***** válasza:
50%
Én jobban szeretek egy 1-2 órás intenzív együttlétet pár aktussal, orállal stb két-három naponta, mint ezt az unalmas, minden napos reszelést. Mindent meg lehet unni, a jót is. Lehet, hogy ez volt a bajuk.
2020. jún. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!