Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti megtennétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti megtennétek a barátotokért? 19/F

Figyelt kérdés

Valamiért egy ideje nagyon izgat a cuckold, úgy hogy a csaj fekszik le valakivel a hatam mogott es en ezt videon nezhetem vegig.


Viszont ha lenne baratnom, nem akarnam hogy tenyleg lefekudjon massal mert rossz lenne, viszont az nagyon izgatna ha pl elmondaná hogy milyen pasival feküdne le és hogyan, stb..


Szerintetek ez még belefér egy kapcsolatba? Ti megtennetek lanyok?


Hogy pl elmondjatok a baratotoknak h egy adott masik szemellyel szivesen lefekudnel meg h mit csinalnal vele stb.


2020. jún. 5. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha ez izgatja mondanék ilyeneket, de nekem esne rosszul más férfiakról így beszélni hogy hogyan dugnának meg
2020. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem izgalmas lenne ilyeneket mondani.
2020. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem fér bele,nem tennémmmeg
2020. jún. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A kedvéért megtenném, de nagyon rosszul érezném magam miatta.

19/L

2020. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy férne bele? Eszembe sem jutna ilyen... A szívem szakadna meg..
2020. jún. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A nők többsége elég furán nézne rád... azért van veled mert nem akar mással lenni, képzeletben sem.
2020. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem férne bele
2020. jún. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen alapból nem lenne a párom.
2020. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd lennék emés ezt kérnéd nem haragudnék meg, de sokáig már nem lennénk sajnis ezek után együtt mert bennem ez valamit eltörne. Számomra az hogy szeretné elképzelni hogy én mással vagyok vagy arra kér legyek mással majdnem ugyanaz! És ez nagyon fájna. Sajnálom ha valakinek ilyen vágyai vannak mert kevés nő tudja tolerálni (fordított esetben el tudom képzelni hogy egyik másik pasi mesélne szívesen ilyet, érzelmek nélkülis szexről egy másik nővel, de a legtöbb nőnél az érzelmi részek miatt nem).
2020. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!