Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy utalhatnek rá hogy azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy utalhatnek rá hogy azt akarom hogy atjojjon?

Figyelt kérdés
Röviden és tömören márciusban találkoztam a lakótársam egy haverjaval aki amúgy sajnos nen lakik túl közel, és már ott mondta h na majd jön és meglatogat minket, csak aztán ugye beutott a korona, én hazajottem es ő meg nem jött át (bár ott se lettem volna lol). A lényeg a lényeg h nekem valamiért nagyon hiányzik, nagyon laza, nagyon jófej, és bár nem akarok tőle semmit de nagyon vonz (Kiderült h én is bejövok neki de nyilván ez se jelent semmit) és újra akarom látni. Most jöttem vissza a lakásba h utaljak rá h atjohetne. Március óta egyszer beszéltünk, ramirt vmi poénnal... Ha miattam nem is de azért a haverja miatt csak atjon vmikor, nem? 21L

2020. jún. 5. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ferfiak nem ertik az utalásokat !

Legyél konkrét, azzal jobban célba érsz ;)

2020. jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De azt azért nem akarom, akkor nagyon elhinne h együtt alszunk, de én nem olyan vagyok :D de ja, csak simán hiányolom mert nagyon pozitív személyiség
2020. jún. 5. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell utalgatni? Nem egyszerűbb mindkettőtöknek, ha kimondod egyenesen?
2020. jún. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor utalj rá úgy hogy "gyere át.. de dugás után hazamész!!"
2020. jún. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi lenne ha elsőre - március óta - te is ráírnál? Most vagy elkezdtek kommunikálni és szóba hozod, vagy direktben megmondod mi az ábra. Döntsd el melyiket választod, de én az első szerint haladnék előre.
2020. jún. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy szexes topicban mi más történne, ha nem szex?
2020. jún. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Talán az "akarom",helyett a "szeretném".

Felhívod,és elmondod,hogy a karantén ,a bezártság nehéz volt.És mivel a múltkor olyan jol elbeszélgettetek,szeretnél vele hosszú idő után ujra találkozni ,áthivod egy jó kis traccspartira,pizzára,vagy mitomén mit csináltatok..zenét hallgattatok,táncoltatok stb..

odaraksz vlami kaját közben..

2020. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!