Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap küldtem magamról egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap küldtem magamról egy meztelen fotót egy srácnak, aki szintén küldött képet magaról és az egyik exéről ahogy szájjal kielégíti a fiút. Nagyon tetszett a dolog, felizgatott a szitu.. mi a veleményetek?

Figyelt kérdés
Vállaljak még be ehhez hasonló dolgokat vagy inkább ne? Mennyire veszélyes? Ha nem vagyok felismerhető a képen, akkor kinyomozható máshogyan, hogy en vagyok rajta?

2020. jún. 7. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem azonosítható a háttér, és rajtad sincs felismerhető tetoválás, anyajegy, stb, akkor semmi baj!
2020. jún. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Nekem is küldessz?
2020. jún. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
A face profilodat ne add meg, hogy ne tudjon beazonosítani.
2020. jún. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Semmiből nem tud azonosítani. Ha nem ismer, még a háttér sem veszélyes. De nekem is küldhetsz.
2020. jún. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. jún. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány privátot kaptál?
2020. jún. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

Ahogy írták is korábban, ha nem vagy felismerhető rajt (arc, tetoválás, anyajegy, háttér...) plusz olyan oldalon küldöd ahol a kép metaadatai is törlődnek akkor nincs gond. Kaptam olyan képet ahol a metaadatokban benne volt a gps koordináta a telefon fajtája sőt még anév is hogy ki csinálta (szóltam neki hogy erre késöbb figyeljen)...

De azért feltételezd mindig hogy a másik akár vissza is élhet a képeiddel. Ennek ellenére lehet nagyon izgató egy ilyen levelezés, és ha videózásra kerül a sor vagy videó küldésre ott is tartsd be ezeket.


F

2020. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó,köszi a választ, nagyon sokat segítettél, jó ezeket tudni :D egyebkent kaptam jópár privátot meg farokképet, hiába mondtam el, hogy nem ez érdekel ebben az egészben :D szeretem elképzelni a masik felet is ehhez a dologhoz :P egyebkent 25/L vagyok
2020. jún. 7. 15:26
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Facen kuldod beszelgetest kirakhatja

Ha nem bizol benne meg fixen ne kuldj tulsagosan durva kepet neki mert kesobb visszaelhet vele


23f

2020. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!