Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kockulás a legjobb számítógépp...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kockulás a legjobb számítógéppel, vagy pedig 30 csaj bsdm+cfnm+femdom+gangbang szex téma veled. Melyiket választanád?

Figyelt kérdés
Én biztosan a 30 csaj témát választanám. Mennyország lenne számomra.

#Csakis a szex! #Kit érdekelnek a csajok? A kockulás a nyerő!
2020. jún. 7. 19:22
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
De figyelmetlen vagyok basszus! :D bocsi emberek, nem figyeltem csak úgy kattintottam. Olyan egyformák a menük :D mind1, komiban is jöhetnek ezek.
2020. jún. 7. 19:23
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha jók a csajok akkor a második verziót választanám
2020. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%

Sosem értem ezt a jelenséget egyébként, hogy van egy srác, és van egy barátnője aki arra panaszkodik, hogy a barátja, pasija a videojátékot választja helyette, ahelyett hogy megdugná vagy csak szimplán együtt legyenek.

Hogy lehet a punci helyett a konzolt választani?


Kérdésedre a válasz hát nyilván az utóbbi.

2020. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Naná hogy 30 csaj bdsm téma!!
2020. jún. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ugye? :D élvezetesebb mint a győzelmi játék. Jöhetnek még válaszok. Kíváncsi vagyok a többiekre is.
2020. jún. 7. 19:27
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ mennyire vagyok fáradt 😂😂😂
2020. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

1080Ti + VR cuccaim vannak, mellette szexre is van mindig lehetőség (BDSM kapcsolatom van jelenleg)


de én a kockulást választanám ez a 2 lehetőség közül

hogy miért? nem izgat a 30 csajos dolog, BDSM csak domináns oldalról, így a femdom nem jön be, sőt!

gangbang és társai sem...

akkor már inkább egy jó kockulás a haverokkal :D


vagy pl exem akivel volt szex, tökre élvezte az Oculus Questet is :D szóval a fullos gép 1 csajjal még mindig jobb, mint 30 csaj :D


F

2020. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Értem utolsó. Fúúúúúúj! :D :)
2020. jún. 7. 19:38
 9/19 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, hogy egy joystick-ot dugsz be egy konzolba vagy inkább a farkad egy punciba.


Ui.: Nem vagyok rapper.

2020. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Jaj jaj szájhuszár, azt megnézném hogyan bírnál te el 30 csajjal...

Van még mit tanulnod...

2020. jún. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!