Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Kezdenének szexkapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kezdenének szexkapcsolatot “csak” orális alapon, vagy fontos hogy legyen benne minden? 40F

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy elég a kinyalás vagy kell a dugás is ;)?

2020. jún. 8. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Csak az orál nekem nem elég.(Nem nagyon szeretem a nyalást) Ha már vkivel szexkapcsolatban vagyok akk ott alap a szex nem? Mert akk ezt nem is nevezhető szexkapcsolatnak.

22L

2020. jún. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
neked elég a pörkölt illata, vagy enni is akarsz belőle?
2020. jún. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
nem elég
2020. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Nem elég. Engem nyalással nem lehet kielégíteni amúgy sem, szóval már csak ezért sem lenne elegendő. De meg ha már szexkapcsolat, annak nem az a lényege, hogy szexeljünk? A nyalást én nem tekintem szexnek, az max az előjáték része.
2020. jún. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Igen, mert imádom az orált.
2020. jún. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

az ilyen kérdéseket tényleg nem értem (az pedig, hogy 40 éves vagy, számomra felfoghatatlan). Mégpedig:

- Ha tapasztalatlan, kezdő, fiatal vagy, akinek lassú tempó kell, sok "felfedezéssel", akkor eszed ágában sincs online "szex kapcsolatot" keresni és főleg nem egy 40 évessel.

- Ha már tapasztaltabb, belevalóbb, szex éhes vagy, aki tényleg szexet keres, annak mi a francért kellene csak orál???

- Ha kívánod, hogy valaki kinyaljon, mert van, hogy kívánod, akkor az egy alkalom, kérsz egy pettinget, egy orgazmust, de csakis ennyi, csak egy gyors megkönnyebbülés kell, semmi több, de az nem fog visszajárni egy pasihoz aki csak nyalásra jó.

2020. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Szexkapcsolat szex nélkül? Impotens vagy, vagy mi? :D Nem elég az orál.
2020. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!