Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, hogy lehet elérni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hogy lehet elérni, hogy maszti végén minél messzebbre spricceljen a sperma?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol hogy van erre módszer de nem emlékszem mi volt az. A segítséget és az értelmes válaszokat előre is köszi!

2020. jún. 9. 04:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
legalább fél de inkább egy óra merevedés és közben verés persze nem kell végig, a végén legyen kemény pumpálj bele vért úgy hogy a tövénél összefogod
2020. jún. 9. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Legalább 1 hét önmegtartóztatás.
2020. jún. 9. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb, hogy sokáig húzd a masztit, legalább fél órát, az tuti bejön. Aztán el kell kapni a ritmust, hogy spricc előtt 2 másodpercre megállsz, majd folytatod, nekem így 10böl mondjuk 7x nagy spricc jön az első kettőnél.
2020. jún. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam leginkább attól függ mennyire vagyok beindulva.

Ha valami baromira izgat akkor elég az 5-10 perces maszti és spriccel. Ha viszont nem átlagon felüli az izgalom akkor 50 perc után sem fog túlságosan. 29F

2020. jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Ez mért lényeges?

Egyébkent ha egy ideig nem csinálod, hogy legyen sok spermád, és előtte nagyon felizgatod magad, akkor biztos messzebbre megy.

2020. jún. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Elnyújtás!Sokszor visszatartás,előző is írja,minél jobban felizgulj,mind dobnak rajta!
2020. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokszor nyújtsd el a masztit. Legalább 2-3 napig próbáld meg nem kiverni és igyál sok folyadékot (főleg vizet), hogy kicsit hígabb legyen a spermád. Izgasd fel magad és húzd el a masztit. Ha lehet, akkor állva verd ki, mert úgy nagyobbat tudsz spriccelni, legalábbis az én tapasztalatom ez.
2020. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!