Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha eddig huszonévesen csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig huszonévesen csak velem egykorúakkal voltam, viszont most adodott egy olyan alkalom hogy eggyutt lehetek egy 45ev koruli nővel, miben lesz masabb a sex?

Figyelt kérdés
2020. jún. 9. 06:40
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Sokkal jobb es tapasztaltabb lesz.
2020. jún. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig hat év volt a maximum különbség a nő "javára", de ő hozta ki belőlem a maximumot úgy, hogy én nem tudtam betelni vele. Konkrétan; hat menet egy este. Ha összejön, írd le, hogy sikerült! (Ne mindig a kérdéseket lássuk). Hajrá!
2020. jún. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szex nem korfüggő, van aki 40x évesen is félénk, gátlásos, más meg 20 évesen is el tudja már engedni magát. Bár tény, hogy az életkorral, tapasztalattal a saját testüket mind jobban megismerik, felfedezik a nők és már nem annyira a fehér paripás herceget várják, hanem "megszerzik" amire szükségük van.

Nem kell külön készülnöd, csak amire amúgy is (higiénia és vigyél sok óvszert).

2020. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!