Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk a hangos vagy csendea...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk a hangos vagy csendea lányokat szeretitek szexben?

Figyelt kérdés
Szerettek közbe beszélni? A csendes hanhosan nyögős vagy sikítós csajokat szeretitek és indokoljátok miért.
2020. jún. 9. 11:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csendes inkább. :) Azért mert engem zavar a túl hangos hangok szex közben. Mármint a nyögés tök oké, meg néha ha elenged egy kisebb,hangosabb nyögést de ha folyton kiabálás van az teljesen lelomboz. Beszélni igen szeretek közben.
2020. jún. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Helyzet és hangulatfüggő, de inkább a hangos lányok jönnek be. A beszéd is bejön.
2020. jún. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Miről beszélgettek szex közben?
2020. jún. 9. 11:35
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Hangos. Jó kis inger az efféle visszajelzés. :)
2020. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Inkább hangos, igenis fejezze ki ha jó neki. Eléggé illúzióromboló és libidócsökkentő, hogy te mindent bedobsz, 1000 idegszállal figyelsz hogy jó legyen neki, de közben a partner csak fekszik mint egy darab fa.
2020. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
inkább csendesebb, de ha van egy kis hang az izgató, de azért ne legyen nagyon hangos
2020. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
Hangosabb lanyok izgatóbbak !
2020. jún. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig azt szerették, ha inkább hangosan veszem a levegőt, halk kis nyögdécselések vannak közben, az orgazmusnál meg picit hangosabb vagyok, de akkor sem sikítozok. Beszélni max annyit szoktam, hogy hogyan lehetne jobb vagy ha közel vagyok, van, hogy szólok és akkor egyszerre tudunk elmenni. Illetve van, hogy a fülébe súgok valamit, az is jó szokott lenni.


Amikor csendben voltam, az senkinek nem jött be.. amikor meg tényleg hangos vagy beszéltem közben, az csak egy srácnak jött be. Amúgy meg szerintem a pároddal beszéld meg vagy tapasztald ki, hogy mi jön be neki.

2020. jún. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélni jó közben, de csak néha és keveset, instrukciókat tekintve fontos. Halkabb nyöges, liheges, szuszogas, fújtatas, piheges híve vagyok. Sokkal beindítóbb, mint a hangos színészkedés.
2020. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Én a hangos nőket kedvelem. Sokkal izgatóbb a számomra.
2020. jún. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!