Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen egzisztenciát kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egzisztenciát kell elérnie egy 30 év feletti férfinak ahhoz, hogy ne csak prostituáltak szexeljenek vele?

Figyelt kérdés
2020. jún. 9. 15:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Légy ápolt, ne lakj az anyáddal, legyél a munkádban talpraesett, dolgozz becsülettel. Én becsülöm a kemény munkát, főleg ha a két kezeddel vagy az eszeddel keresed a pénzt. Hiába van sok pénzed, jó kocsid, nagy házad, ha emberileg egy 0vagy, a férfiasság ami árad belőled meg egyenlő egy tál pudinggal. Személy szerint előbb választottam magamnak egy jó kiállású gyári melóst, mint egy puhapöcst aki azt hiszi hogy ha virítja a pénzt minden meg van oldva egy kapcsolatban. Szóval ilyen buta kerdesk helyett, szedd össze magad, és légy férfi. A normális nők egyből észre vesznek. Persze ha ez a kategória érdekel. Ha instanőt akarsz magadnak, akkor találnod kell egy aranytojást tojó tyukot, izmot növesztened, és talán ha mindig megtömöd a cica penztarcáját, engedi h megtömd néha a nuniját :)
2020. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
"Ha megvalósulna végre a nők újraelosztása ...." Ezt meg hogyan is érted?
2020. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20 évesen semmim se volt csak ami rajtam volt és mindíg volt csajom, barátnőm. ANnyit szexeltem hogy majd bele gebedtem.
2020. jún. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Segítek: ha az egzisztenicáddal akarsz hódítani - azaz golddiggereket felszedni, sugarbaby-ket tartani - az a lényegét tekintve ugyanúgy prostitúció, mert nem téged szeretnek/kívánnak hanem a pénzedet.

Szimpátia és vágy kell a szexhez, az meg nem a pénzen múlik. Persze hasznos ha van munkád, életcélod, nem csak úgy "vagy" az életben, s 30 évesen nem a mamahotelbe akarod a lányokat felvinni.

2020. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Még a "mamahotel" sem gáz. Én csak 32 évesen tudtam elköltözni otthonról, mert addigra gyűlt össze rá a pénz. Addig a barátnőm - most már feleségem - is velem lakott a "mamahotelben" és nem volt vele gond, mert tudta, hogy van célom.

Most pedig saját lakásunk van.

2020. jún. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!