Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 30-as/40-es nőket kérdezem:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30-as/40-es nőket kérdezem: nektek mit jelent a "jó szex"? Mindenhol olvasni ezt az odavetett két szót, de igen kevés helyen fejtik ki részletesen. Pláne kezdve az előjátéktól az összebújásig a legvégén.

Figyelt kérdés

2020. jún. 9. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más, mert mindenki más és mindenkinek az igényei mások; ezt nem lehet uniformizálni.
2020. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
oké, nem engem érint a kérdés, mert csak huszonéves vagyok, de van egy kis tapasztalatom. A jó szex nem egy kész forgatókönyv, ha ezt csinálod, az jó lesz és pont. Vannak technikák, lehet olvasgatni, hogyan lehet nyalni, ujjazni stb. jó kezdésnek. De az tesz egy jó szexet jó szexé, hogy nyitott vagy, figyelsz a másikra és próbálsz neki örömet okozni, miközben te is nagyon élvezed a dolgot. Az érzelmek, a figyelmesség. Az, hogy nem elvárás, hogy orgazmusom legyen, de megtesz mindent a férfi, hogy én is élvezzem a szexet, segít, hogy jó szexnek éljem meg. Meg az is, ha megkérdezi, hogy szeretem és igyekszik úgy csinálni, nem pedig a betanult, "már jól működő" dolgait erőlteti akkor is, ha nekem nem esik jól.
2020. jún. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első, hogy összhangban vagyunk, mit szeretünk és hogy. Odaadóak vagyunk, figyelmesek. Nem csak a saját kielégülésünk számít. Folyamatosan figyelünk a másikra, mit, hogy kíván, szeret. Meg ami nagyon fontos, az érintések milyenek...és ezt meg nem lehet tanulni. Vagy tud kellően érzékien érinteni valaki, vagy nem. Legyen kellő előjáték, és utána is legyen meg az összebújás, simogatás...
2020. jún. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
A legfontosabb, hogy vonzónak találd és kívánd a partnered. Érezd, hogy tetszel neki kívül-belül, hogy el tud engedni magad. A szex jó időben és helyen történjen. Legyen a férfi tapasztalt, figyelmes, gyengéd. Legyen előjáték, utána szenvedélyes szeretkezés, a végén ölelkezés - mindez a kölcsönösség jegyében.
2020. jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!