Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Inkább heteroszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Inkább heteroszexuális vagy biszexuális barátot szeretnétek? Indokot is!

Figyelt kérdés
2020. jún. 10. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Biszexuálisat.

Nagy valószínűséggel elfogadóbb és nyitottabb mint egy heteró. S én ia biszex vagyok. Így legalább senki se érezné rosszul magát egy 3asnál akármilyen is a felállás.

2020. jún. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak hetero, nem szeretem a melegeket
2020. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Heterot inkább
2020. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Heterót, mert ha a férfiak is vonzzák, akkor szexuálisan én nem tudom kielégíteni, a hármas szex pedig nem túlzottan vonz.

Viszont ha az egyetlen problémám az lenne az adott sráccal, hogy biszexuális, akkor nem ejteném csak emiatt.

20/L

2020. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Hetero, mert nem akarnám se a hármast, se azt hogy én turkaljak a fenekébe.
2020. jún. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy - ha félrelép/mást kíván akkor mindegy hogy az férfi, vagy nő.
2020. jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Attól, hogy bi vagyok, azaz szexuálisan mindkét nem vonz, egy monogám párkapcsolatban hűséges vagyok. Egy heteronak is tetszenek más nők, vagy vonzónak találnak más nőket, a megcsalás veszélye ugyan akkora. Vagy miért feltételezi bárki is, hogy csak azért könnyebben lépnék félre, mert nem nővel teszem? A páromat ugyan úgy szeretem, ugyan úgy nem akarom megcsalni. (Ez kb. olyan feltételezés, mint az, hogy ha egy férfi szereti a nagy melleket, akkor törvényszerű, hogy megcsal, ha egy tőled nagyobb mellű csajjal találkozik.)

A többes szex megbeszélés kérdése, vannak akik hetero vonalon is művelik, attól, hogy bi vagyok, ez még mindig közös döntés, hogy műveljük -e és milyen feltételekkel.

2020. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen heteroszexuálisat, mert én is heteroszexuális vagyok, vele illek össze. Egy olyan férfival akinek kifejezetten nő kell.

Egy igazi férfira van szükségem.

2020. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!