Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuálpszichológus tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálpszichológus tud segíteni, ha valakit az undorító, beteg dolgok vonzanak?

Figyelt kérdés

Az az álmom, hogy egy tizenéves lány szájba és arcra pisil, majd belesz*ik a számba, kitörli a fenekét és a wc papírt is belerakja a számba. Ezután ha akar le is köphet, vagy belém rúghat, vagy beszól, hogy "Ennyit érsz, te hülye lúzer." Majd elveszi a pénzt, amit neki ezért ajánlottam és otthagy.


Nem trollkodásból írtam és nem is azért, hogy valakinek megsértsem a lelki világát. Vannak nem normális emberek, mint például én. Nekem tényleg arra van szükségem, hogy a legdurvább módokon megalázzanak, porig alázzanak. És a normális szexuális aktus annyira nem hoz lázba, nem egyszer volt, hogy én utasítottam vissza, pedig a helyzet kínálta saját magát és a lány is elég vonzó volt.


Vannak más szubmisszív álmaim, azok is legalább ennyire betegek, vagy durvábbak.


El kellene ezeket nyomni/szakemberhez fordulni, vagy még élni? Indokot is kérnék szépen



2020. jún. 10. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Én igyekszem megélni a hasonló vágyaimat és marhára élvezem :D A franc se hagyná, hogy valaki elvegye ezeket tőlem ;)
2020. jún. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Terapeuta, egyértelműen igen. Ki kell deríteni mi az oka, és azt elhárítani, mert láthatóan hátráltat ("én utasítottam vissza, pedig a helyzet kínálta saját magát"), és itt nem írod, de lehet más magánéleti dolog oka is, amit lehet, nem is érzel. Ettől még színesítő elemként megmaradhat akár élesben is, a megfelelő partnerrel majd a terápia után is.
2020. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Szóval végsősoron azt akartad mondani,hogy a nők le se sza..ak?
2020. jún. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Igen, tud segíteni. Leginkább két dologban, az egyik hogy elfogad önmagad és ne harcolj magad ellen. A másik, hogy ezeket a vágyakat ne tizenéves lányokra vetítsd - a pedofilia nem kóser.
2020. jún. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
A tizenéves lehet 14 feletti is, ami már efebofília, és megengedett.
2020. jún. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Nekem ilyen kellene nőbe.
2020. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ezen tényleg tud segíteni egy terapeuta? Mert én úgy álltam hozzá, hogy úgy sem tud megváltoztatni, mert már óvodás korom óta hasonlók vonzanak. (szó szerint óvodás koromban már fel voltam izgulva a hasnolókra és önkielégítést is végeztem, akkor voltam 5 éves)


Ha meg lehetne változtatni, akkor nagyon egyszerű dolgom lenne, mindig irígy voltam a többi fiúra/férfire, akiket egy egyszerű szexuális aktus felizgat és kielégít.


Aki írta, hogy pedofília: Nem, a kislányok a legkevésbé sem érdekelnek. A tizenéves nem azt jelenti (számomra), hogy 14 év alatti..


Sőt, inkább 16 feletti legyen


Köszi az eddigi valaszokat!

2020. jún. 10. 14:46
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyes vagyok.

Amúgy próbáld ki ezeket. Nekem egy csomó hasonló vágyam volt, ami izgatott, kipróbáltam, aztán rájöttem, hogy élőben nem is akkora durranás és nem is érdekelt többé. (Meg persze olyan is volt, ami bejött.)

2020. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Fura az élet : mások állandóan azon panaszkodnak, hogy a nők le sem sz@rják őket...téged meg állandóan le kéne sz@rjanak.🤔😂

Én nem ítélek el semmiféle fétist, vagy nagyon extrém szexuális vágyat... azt tudom mondani, hogyha találsz hozzá partnert, akkor nyilván éld meg, még akkor is, hogyha másoknak ez undorító, vagy nem tetszik. Nem lesz könnyű, de nem kizárt...

2020. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Te se eszel kakaós csigát 😀
2020. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!