Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem keres a szexpartnerem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem keres a szexpartnerem, pedig azt mondta, hogy fog. Nekem nagyon hiányzik a szex vele. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
(N)
2020. jún. 11. 00:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress másikat. Ha nem kifejezetten ő hiányzik, csak a szex, akkor tökmindegy hogy vele szexelsz vagy mással.
2020. jún. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Keresd te őt, ha így sem találkoztok keress mást.
2020. jún. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

Mi lenne ha mondjuk te keresnéd őt?

A nő nem teheti, vagy mi van?

Hiba lenne a mátrixban, ha egyszer hiányzik valaki, akkor a nő is tegyen valamit?

Ezek az agybeteg régimódi felfogások a nőknek, engem kibiritanak.


"Mindig a férfi keressen, különben inkább nem szeretem"😒

😀😀

2020. jún. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem azon van a hangsúly hogy a férfi vagy a nő keresse a másikat, hanem hogy az emberre lehessen számítani, lehessen adni a szavára. Azt mondta hogy keresni fogja, mégsem keresi. Én igenis elvárom nőként, hogy ha a férfi azt mondja hogy keresni fog, akkor keressen, DE cserébe én is betartom amit mondok, ha azt mondom hogy majd én keresem, akkor fogom is. Ha nem akarok tőle semmit a továbbiakban, akkor nem ígérgetek. Ez nemtől függetlenül így korrekt.
2020. jún. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a jó a szexkapcsolatban, a kötetlenség. Ha nem keres, vagy nem veszi fel ha hívod, ez lehet egy jelzés is. Talán ideje lenne másik partner után nézni. Nem egy fair dolog hogy nem reagál, de ha nincs semmi válasz, néha az is válasz
2020. jún. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%
Te vagy az Betty?
2020. jún. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kisördög1 ***** válasza:
100%
Lépj tú, keress másikat! Ha nem keres nem akar többet, ha akarna keresne.
2020. jún. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg te őt keresni, de szerintem inkább felejtős ez így.

A szexkapcsolat sokszor így végződik.

2020. jún. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a pitsába. Szexkapcsolat vagy sem, ha arra nem képes valaki, hogy egy üzit rádobjon (pl. bocs a héten meló/cunami/vulkánkitörés stb. van nem tudunk találkozni) ennyi erőfeszítést sem tesz érted akkor útilapu a talpára. Nem a nyúl viszi a vadászpuskát! Nehogy már te fuss utána. Keress olyan embert, szeretőt, szexkapcsolatot stb. aki be is tartja a szavát. Biztos van még pár ezer-tízezer olyan pasi az univerzumban aki tudja ugyanazt nyújtani mint a ghostingoló partnered.
2020. jún. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha csak szexpartnernek kell, akkor felesleg a tartásodra adni.

Simán írj neki egy rövid üzenetet, kb. ilyesmit:

"Tali?", "Leápolsz?", "Szabad a hétvégém!", "Ebben az esős időben elszórakoztatsz?".

2020. jún. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!