Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik ez igaz nálatok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ez igaz nálatok?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy szex kozben koncentráltok, figyeltek arra, hogy ne suljetek el hamar?

Es nektek tényleg nem annyira intenzív erzes az egesz mint a nőknek?



2020. jún. 11. 20:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor kell hosszasan koncentrálnom, ha el akarok sülni.
2020. jún. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Hogy tudnánk összehasonlítani egy nőével, ha férfiak vagyunk? :D Neked mennyire intenzív, milyen érzés egy férfi elélvezés? Na ugye! ;)
2020. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Van az a helyzet,és van az a nő akinél igen, és van az a helyzet, és van az a nő amikor arra koncentrálunk hogy ne kókadjon le :D
2020. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó ideje bizonyos vagyok abban, hogy a női orgazmus intenzívebb, jobb, de nem szomorkodom emiatt, elégedett vagyok azzal, ami nekem jut.
2020. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Részben igaz, de a férfiaknak ugyanolyan jó, csak másképpen, más intenzitással épül fel az izgalmi állapot. Keress rá erre: izgalmi görbe. Látni fogod, hogy másképpen alakul ki a nőknél/férfiaknál (a nőknél lassabb a felépülése, hosszabb a plató szakasz, lassabb a lecsengése is). Az intenzitása ugyanolyan, csak a felépülése, felfutása más.

S igen, van amikor koncentrálni kell, hogy ne durranjon el az ember túl hamar, mert egyrészről normális ember kielégíti a partnerét és nem csak magára figyel, másrészről meg jó elnyújtani azt ami kellemes :)

2020. jún. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem igaz h nem olyan jó. Úgy képzeld el a dolgot mintha folyamatosan orgazmus előtt lennél. Olyankor pont az a gond h túl intenzív :D és nagy onuralom kell a keslelteteshez. :p
2020. jún. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkire igaz, de nekem sajnos minden együttlét arról szól, hogy még csak pár másodpercig bírjam, még egy kicsit, még egy kicsit. Másképp egy perc alatt elsülök, és az gáz. Pedig nem egy csajom volt, és 18 sem vagyok már... Szerencsésebbeknek nem kell erre figyelni.
2020. jún. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
En peldaul nem tudok elelvezni. Erekcio rendben,minden testi es lelki dolog rendben van. Csak nem tudok elelvezni,csak ha nagamnak csinalom de ott is nehezen. Szvl nem nagyon stresszelek h ne suljek el
2020. jún. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Függ a lánytól, attól hogy milyen régen csinálta, mennyit maszturbál.

Nekem van hogy koncentrálni kell, hogy másodszor is elelvezzen a lány,s muszáj masmerre vinni a gondolatokat.

2020. jún. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem kell rá figyelnem, akkor kell igazán koncentrálni, ha el akarok élvezni. Ha jó a szex, akkor lehet majdnem olyan intenzív, mint a lánynak.
2020. jún. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!