Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyarországon miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon miért nem lehet nagyon kövér nőket találni tartós kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Külföldön nagy divatnak örvend a "plus size" és "bbw" vagy "ssbbw" életforma. Idehaza pedig mintha tűt keresnénk szénakazalban.

2020. jún. 12. 22:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
A nagy divatnak örvend azért szerintem túlzás
2020. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
Mindenki mást keres, szerintem lehet, nekem mindig kövér csajok 'jutnak' mostanában, én meg egy igazán vékony csajt, szeretnék találni, engem ők izgatnak. F
2020. jún. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

2


Add őket nekem!

2020. jún. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Igazából ez eloszlik. Én is eléggé nőiesen duci vagy, mondhatni "kövér" vagyok és nincs nagyon hosszú párkapcsolatom. Minden embernek más ízlése van...

Nem mellesleg a ducibb nőket általában a 40+ korosztály keres, és nem minden 20 éves megy bele.

A 20 éves nem annyira keres molettebb nőket


(Ez egy nagy általánosítás, NEM MINDENKIRE IGAZ, mielőtt valaki ez miatt elkezd kővel dobálni)

2020. jún. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom, merre felé laksz, de Székesfehérváron én egész sokat látok. 165/64-5 kg vagyok, és még a saját korosztályomban, 18-20 évesek közt is látok bőven ducit, kövéret, meg az idősebbek között is.

Azt persze nem tudom, mennyi közülük a szingli, de nem túl gyakori, hogy pasival látnám őket.

Szerintem, ha szeretnél tőlük valamit, próbálkozz, de ne ilyen durván/túl rámenősen, mert én saját tapasztalatból mondom, hogy gyakran azt hiszik a nagyobb darab lányok, hogy fogadásból szólítod le.

*mielőtt valaki vádolna, hogy nem vagyok elég duci, hogy tudjam, voltam ennél kövérebb is 10-12 kg-val.

2020. jún. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Vannak kivételek, én is huszonéves vagyok.
2020. jún. 12. 23:35
 7/17 A kérdező kommentje:

Kedves #5!

Akkor mégis hogyan érdemes közeledni?

2020. jún. 12. 23:36
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Már hogyne lehetne, nézd meg a statisztikákat hogy Magyarországon a népesség hány százaléka túlsúlyos. Nagyon sok túlsúlyos nő van - úgyhogy bőven találsz.
2020. jún. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia, kérdező!


Valahogy fokozatosan. Nem kéne így rögtön azzal indőlítani, hogy "én hosszú távú kapcsolatot akarok", vagy, hogy "te vagy a leggyönyörűbb lány, akit valaha láttam", hanem szép lassan, ahogy megismered, adagolni a dolgokat, így tudja, nem viccelsz, meg nem csak megfektetni akarod. - Ezt így főleg, ha élőben szedsz fel valakit


Társkeresőn meg szintén ne légy túl hízelgő, légy kedves, de ne nyálas, ne könyörögj folyton fotókért, és te se bombázd ezzel a csajt. A folytonos nyomulás nem vonzó, olyan, mintha ezen kívül nem lenne életed, és riasztóan hathat.


Bocsi, ha bunkón hangzottam, csak próbálok segíteni.

2020. jún. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*indítani
2020. jún. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!